جستجو: ماه=07-ژوئیه روز=18

آتش زدن رم توسط نرون ديوانه ...
eyewitnesstohistory.com 18/07/64 تاریخ
در سال ۶۴ میلادی، آتش سوزی بزرگی شهر رم را نابود کرد. نرون تظاهر کرد که قصد داشته تا شهر رم را با طرح جدیدی بازسازی کند. بسیاری از مردم رم عقیده دارند...ادامه مطلب»

دلایل اقتصادی قتل کنسول یار آمریکایی...
donya-e-eqtesad.com 18/07/1924 تاریخ
رقبایی که پیروز شدند دلایل اقتصادی قتل کنسول یار آمریکایی جلال فرهمند: در يكي از روزهاي گرم اوايل تير ماه 1303در تهران شايعه‌اي پيچيد كه سقاخانه‌اي د...ادامه مطلب»

پذیرش قطعنامهٔ ۵۹۸ شورای امنیت از سوی ایران ...
1host2u.ir ۱۳۶۷/۰۴/۲۷ تاریخ
قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت یکی از قطعنامه‌های شورای امنیت است که در ۲۹ تیر ۱۳۶۶، برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق صادر شد. این قطعنامه از نظر کمی و تع...ادامه مطلب»

ویکی لیکس: گول نخورید، می خواهند بگویند ما به ایران بمب اتمی دادیم و 2...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
دیلی تلگراف نوشت: نخستین تریلر فیلم The Fifth Estate، داستان زندگی ژولیان آسانژ بنیاگذار ویکی لیکس منتشر شده است. به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، بن...ادامه مطلب»

عکس/ ارتشی از سگ و کمتر از سگ - مشرق نیوز | mashreghnews.ir...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، رژیم صهیونیستی، در سال 1947 اعلام موجودیت نمود. در همان سال، سازمان های تروریستی یهودی و در راس آن ها «هاگانا» در هم...ادامه مطلب»

تصاویر/استقبال‌همسر اسد از خانواده‌شهدا - مشرق نیوز | mashreghnews.ir...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
ه گزارش مشرق به نقل از ابنا، «اسماء اسد» همسر «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در اکثر مواقع از خانواده های شهدای سوریه استقبال می کند. به تازگی تصاویری ا...ادامه مطلب»

حمله نظامیان صهیونیست به خبرنگاران - مشرق نیوز | mashreghnews.ir...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
به گزارش مشرق به نقل از ابنا، این درگیری در جریان تظاهرات خبرنگاران فلسطینی در مقابل ایست بازرسی روی داده بود. در جریان این درگیری نظامیان صهیونیست ب...ادامه مطلب»

خودآموز خط میخی فارسی باستان | نوشته های بی خواننده...
ganjei.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
نوشته های بی خواننده آموزش خط میخی فارسی باستان ۱۴۶ دیدگاه اواخر سال ۸۶ شروع کردم به نوشتن یک خودآموز فارسی باستان و خط میخی آن. ۱۴ قسمت از خودآموز ...ادامه مطلب»

تحریم‌ها علیه ایران مغایر منشور سازمان ملل...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
شرکت کنندگان در همایش بین‌المللی تحریم‌های یکجانبه از دیدگاه حقوق بین‌الملل، تحریم‌های اعمالی علیه جمهوری اسلامی ایران را مغایر منشور سازمان ملل و حقو...ادامه مطلب»

گل یاس کنترل کننده کلسترول - پرسیار...
porsyar.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۷ اخبار
دمنوش گل یاس خواص زیادی دارد. بیشتر مردم این دمنوش را با چای سبز که کمی تلخ و بی بو است، مخلوط می کنند. خواص: به نقل از سایت «هلث نیوز» یکی از خواص ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF