جستجو: ماه=04-آوریل روز=20

احیای صنایع مصر و مشارکت ایران ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۵۳/۰۱/۳۱ تاریخ
گروه تاریخ اقتصاد- خبرهایی از روزنامه اطلاعات را در 31 فروردین 1353 می‌خوانید. اولین خبر با عنوان «ایران 25 درصد ظرفیت صنایع مصر را احیا می‌کند» اینگو...ادامه مطلب»

شناسائی یک گونه جدید پرنده بنام بوجانگا خاکستری ...
vahsh.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ طبیعت
به گزارش مرجع حیات وحش ایران ، سید علی جبلی یکی از محیطبانان سازمان منطقه آزاد کیش برای اولین بار در ایران موفق به مشاهده و تصویر برداری از این گونه ج...ادامه مطلب»

قابل توجه افرادی که پیامک ثبت نام یارانه دریافت نکرده اند ...
soali.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ اقتصاد
بسیاری از شهروندان گرامی ممکن است پس از وارد کردن اطلاعات در سامانه ثبت نام یارانه، و تایید نهایی اطلاعات، پیامک سامانه رفاهی را دریافت نکرده باشند. ...ادامه مطلب»

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی ...
soali.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ اخبار
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش ۴۰ هزار تومانی حق خوار و بار و مسکن بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان پس از ۱۲ سال خبر داد. سید ...ادامه مطلب»

تیم مذاکره کننده هسته ای ایران به آمریکا می رود ...
jamnews.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ اخبار
خبرگزاری فرانسه: توافق نهایی می‌تواند شامل کاهش تعداد سانتریفیوژهای ایران، تغییر طراحی رآکتورهای جدید در اراک، و اجازه دسترسی‌ بیشتر به بازرسان هسته‌ا...ادامه مطلب»

آزادی روزنامه نگاران فرانسوی با هماهنگی ارتش ترکیه ...
jamnews.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ ارتش
چهار روزنامه‌نگار فرانسوی که طی ده ماه گذشته در سوریه به گروگان گرفته شده بودند، ۳۰ فروردین آزاد شدند. به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، خبرگزاری دو...ادامه مطلب»

قبوض برق به دستور روحانی ابطال شد ...
jamnews.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ اخبار
در صورتی که مبلغ پرداخت شده بیش از آنچه در قبوض جدید تعیین می‌شود، باشد مابه التفاوت آن به صورت بستانکار ثبت می‌شود و در سری بعدی قبوض از هزینه پرداخت...ادامه مطلب»

تهرانی‌ها پیشتاز در انصراف/ انصراف ۱۰ تا ۱۵ درصدی مردم از دریافت یاران...
jamnews.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ اقتصاد
طبق آخرین آمار، پس از ۱۰ روز ثبت‌نام از متقاضیان برای دریافت یارانه، بین ۱۰ تا ۱۵ درصد مردم کشور از دریافت یارانه انصراف داده‌اند که بیشترین حجم انصرا...ادامه مطلب»

تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی در قشم ...
jamnews.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ طبیعت
مدیر میراث طبیعی و ژئوپارک سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فصل تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی در روستای شیب دراز از توابع بخش شهاب این شهرستان خبر داد...ادامه مطلب»

همه چیز در مورد خوردن ته دیگ ...
jamnews.ir ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ تغذبه
سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت اعلام کرد حدود نیمی از افراد ۱۵ تا ۶۵ ساله کشور چاق هستند یا اضافه وزن دارند. به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF