Searchمیزبانی

سرپرست سازمان اورژانس کشور اعلام کرد شناورهای جدید در راه اورژانس کشو...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
سرپرست سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به اقدامات انجام شده جهت توسعه اورژانس کشور، گفت: جهت توسعه خدمات اورژانس در بخش ریلی، مذاکراتی را با مترو، راه آ...ادامه مطلب»

کاوش در مهمترین مرکزِ داده‌های دوره گذار؛ پژوهش‌های مشترک ایران و آلم...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
برنامه پژوهش‌های دوران سنگ ایران و توبینگن در قالب چهارمین فصل کاوش در «غار بوف» در شهرستان رستم استان فارس؛ به منظور دست‌یابی به تصویری روشن از ساختا...ادامه مطلب»

ساخت دقیق‌ترین ساعت مکانیکی جهان+تصاویر ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
مهد ساعت جهان بار دیگر دنیای ساعت را متحول کرد. یک شرکت سوییسی با جایگزینی چرخ دنگ با نوسان‌ساز سیلیکونی موفق به ساخت دقیق‌ترین ساعت مکانیکی دنیا شد. ...ادامه مطلب»

مهلت ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تمدید شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا روز چهار شنبه 10 آبان ماه جاری خبر داد. دکتر حس...ادامه مطلب»

هزینه ویزای هر زائر اربعین۱۷۰ هزار تومان/ شرط پرداخت ارز مسافرتی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
با حذف دلار از صدور ویزای اربعین، زائران می‌توانند به جای پرداخت دلار به عنوان هزینه ویزای خود معادل ریالی آن را پرداخت کنند. به گزارش ایسنا، بر اساس ...ادامه مطلب»

ساخت پیچیده‌ترین پل و روگذر جهان با ۲۰ رمپ +تصاویر ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ اخبار
پیچیده‌ترین پل روگذر جهان در شهر «چونگ‌کینگ» (Chongqing) ساخته شده است. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، پیچیده‌ترین پل روگذر جهان در شهر «چونگ‌...ادامه مطلب»

پیشنهاد عربستان به روسیه: اسد بماند، ایران برود ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ اخبار
پادشاه عربستان در جریان سفر اخیر خود به روسیه، به پوتین گفته است که مشکلی با ماندن بشار اسد در سوریه ندارد و تنها مشکلش روابط میان تهران و دمشق است. ب...ادامه مطلب»

افشاگری جان کری از درخواست عربستان، اسرائیل و مصر از آمریکا برای حمله ...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ سیاست
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی فاش کرد که رهبران عربستان، مصر و اسرائیل در آن زمان از واشنگتن می‌خواستند که به ایران حمله نظامی کنیم. العالم _ ...ادامه مطلب»

نماینده زرتشتی شورای شهر یزد: متاسفم از اين همه تنگ‌نظری...
aftabnews.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ سیاست
فرزند شهید پاک نژاد تهدیدکرد اگر اعتبارنامه عضو زرتشتی تصویب نشود استعفا می دهد... آفتاب‌‌نیوز : سپنتا نیکنام، عضو شورای شهر یزد در دوره چهارم و منت...ادامه مطلب»

دو سال حبس برای رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی در پی شکایت اردلان ...
fa.euronews.com ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ هنر
در پی شکایت اردلان سرفراز دادگاه کیفری تهران رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی را به دو سال حبس تعزیری محکوم کرد. آقای سرفراز، ترانه سرا از این سه خو...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF