پرتال:

مولانا » دیوان شمس » دلبر و یار من تویی رونق کار من تویی » ...
ganjoor.net ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ هنر
شعر پارسی از مولانا » دیوان شمس » دلبر و یار من تویی رونق کار من تویی » ای شده از جفای تو جانب چرخ دود من جور مکن که بشنود شاد شود حسود من بیش مکن تو ...ادامه مطلب»

میل به برگزاری جلسات غیر‌علنی در مجلس اصولگرایان پارلمان محرمانه‌ها ...
fararu.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ سیاست
مجلس بعد از ماجرا‌های افغانستان و به‌قدرت‌رسیدن طالبان هم یک جلسه غیر‌علنی با سردار قاآنی برگزار کرد. طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هم بار ا...ادامه مطلب»

کُند شدن نبض حیات گیلان/ کوه خواری و جنگل خواری در سایه بی نظارتی ...
mehrnews.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ طبیعت
رشت- طی سال های اخیر کوه خواری و جنگل خواری و سبز شدن ویلاهای لاکچری در مناطق جنگلی گیلان در سایه بی نظارتی، حیات این استان را به خطر انداخته است. خبر...ادامه مطلب»

چالش‌های حفاظت از یوز ایرانی در خراسان‌جنوبی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ طبیعت
ایران و به‌صورت ویژه استان خراسان‌جنوبی از آخرین زیستگاه‌های یوزپلنگ آسیایی‌ به‌شمار می‌روند و به همین دلیل این گربه‌سان را یوزپلنگ ایرانی نیز می‌گوین...ادامه مطلب»

آذربایجان برای صادرات به روسیه هم کارشکنی‌ می‌کند | صف‌های ۱۰ کیلومتری...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ واردات-صادرات
عضو هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه از کارشکنی آذربایجان در صادرات ایران به روسیه خبر داد و گفت: آذربایجان هر روز بهانه‌ای می‌آورد و کاره...ادامه مطلب»

شروع دوباره تجارت میان ایران و عربستان | عربستان به مقاصد صادراتی ایرا...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ واردات-صادرات
شبکه الجزیره به نقل از سخنگوی گمرک ایران از آغاز و سرگیری صادرات ایران به عربستان پس از وقفه ای چند ساله خبر داد. https://media.hamshahrionline.ir/d/2...ادامه مطلب»

مسیر سبز در انتظار رمزارزها | رمزارز ملی می‌آید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ اقتصاد
پژوهشکده بانک مرکزی در ۲ گزارش جداگانه پیشنهاد کرده مبادله رمزارزها به شرط پرداخت مالیات آزاد شود. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه همشهری‌، پ...ادامه مطلب»

۷۹۱ کودک ۱۴ ساله و کمتر، خود صاحب فرزند شدند!...
ettelaat.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ فرهنگ
کودک ۱۴ ساله و کمتر صاحب فرزند شدند! از آغاز سال جاری تا نیمه مهرماه ۷۹۱ کودک ۱۴ ساله و کمتر در کشور صاحب فرزند شدند. به گزارش سامانه اطلاع‌رسانی ساز...ادامه مطلب»

قتل عام پرندگان مهاجر در ایران | فصل عبور از میدان تیر...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ طبیعت
فعالان محیط‌زیست: سالانه بیش از یک میلیون پرنده مهاجر در ایران قتل‌عام می‌شود، در حالی‌که همچنان اقدام قابل‌توجهی برای جلوگیری از شکار و تجارت آن صورت...ادامه مطلب»

هزینه معیشت کارگری به ۱۱ میلیون تومان رسید | سفره کارگران در محاصره تو...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ اقتصاد
هزینه معیشت کارگری به مرز ۱۱میلیون تومان رسید. حداقل دستمزد کارگران فقط ۳۷ درصد هزینه معیشت واقعی یک خانوار کارگری را پوشش می‌دهد. به‌گزارش همشهری آنل...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF