جستجو:کلیدواژه=ایران زمین

بانک‍ های زیان ده آفت اقتصاد ایران ...
bang.ir ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ اقتصاد
طی دوره شش ماهه ابتدایی امسال، ۸ بانک زیان‌ده کشور بیش از ۹ هزار میلیارد تومان دیگر زیان انباشته ایجاد کردند. در میان بانک‌های ذکر شده بانک دی به تنه...ادامه مطلب»

وزارت اطلاعات: کشف یکی از بزرگترین پرونده‌های زمین خواری در کشور...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ اخبار
تاکنون برای حدود ۶۰ هزار مترمربع از این اراضی سند مالکیت حدنگار به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شده و مراحل اداری صدور سند مالکیت برای مابقی اراض...ادامه مطلب»

آیا میدانید آرامگاه لطفعلی خان زند بهترین شمشیرزن شرق کجاست؟ ...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ تاریخ
آیا میدانید آرامگاه لطفعلی خان زند بهترین شمشیرزن شرق کجاست؟ همان پسر جوان و شاهزاده زيباروی زند كه بیست و هفت سال بيشتر نداشت !!؟ آیا امام زاده زید ر...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.ir ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»

دومینوی آتش سوزی پاییزی در مدارس و ۴ قربانی دیگر ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ اخبار
امسال دومینوی آتش سوزی پاییزی در مدارس به دبستان اسوه زاهدان رسید و در واپسین روزهای آذرماه، حادثه تلخی را رقم زد که بدون شک در حافظه تاریخی این سرزمی...ادامه مطلب»

دریای خزر، ناسیونالیسم ایرانی و ناتوانی حاکمیت در اقناع افکار عمومی ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ سیاست
مناقشه تعیین خط بستر و سهم آبی کشورها در دریای خزر سالها‌ست که به یک چالش جدی میان کشورهای حاشیه این دریا بدل شده است. مسئله‌ای که به ویژه با فروپاشی ...ادامه مطلب»

بیژن زنگنه: برداشت ایران از میدان گازی با قطر برابر شد...
manoto.news ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ اقتصاد
مذاکره با شرکت توتال ظرف دو هفته آینده ادامه پیدا می‌کند. «به خاطر پروژه پتروپارس تحت تعقیب بودم.» «چهار سال هر چه خواستند گفتند، ما امکان نداشتیم پ...ادامه مطلب»

بزرگ‌ترین فساد تاریخ ایران زمین زیر ذره بین ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ارتش
۷ دی سال ۹۲ روحانی در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهوری دستور رسیدگی فوری به اتهامات بابک زنجانی را صادر کرد. منطقی نیست ادعا شود روحانی در انتخابات از...ادامه مطلب»

بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه صداوسیما آقای جهانگیری! آمار شفافی از ...
tasnimnews.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ سیاست
بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در بیانیه‌‌ای از معاون اول رئیس‌جمهور خواست که آمار دقیق و شفافی از تعداد مدیران متخلف و مبالغ دریافتی‌شان به اطلاع مر...ادامه مطلب»

دکتر روحانی در همایش بزرگ شوراها: شوراهای اسلامی شهر و روستا بازوان ق...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ اخبار
رییس‌ جمهوری تاکید کرد: حضور، مشارکت و نشاط مردم در صحنه، آرای آنها و همه انتخاباتی که در کشور برگزار می‌شود به معنای اهمیت مشورت در انجام امور است چر...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF