Searchمیزبانی جستجو:کلیدواژه=ایرانی

ژنرال روس ستاره‌اش را به احترام سرباز ایرانی کَند ...
tabnak.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ ارتش
«قربان تا به حال دو هواپیما را در آسمان تبریز منهدم کرده‌ایم. آمار تلفات بمباران‌ها زیاد است. پادگان ارتش سه بار مورد حمله قرار گرفته. پادگان مراغه را...ادامه مطلب»

خداحافظی ژاپن و کره با صنعت خودروی ایران؛ دعوت دوباره از چین ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ خودرو
یک نماینده مجلس ایران از فسخ قرارداد تولید خودروی شرکت‌های مزدای ژاپن و هیوندای کره‌جنوبی با طرف‌های ایرانی خبر داد. یک هفته پس از اعلام شرکت پژوسیترو...ادامه مطلب»

روز جهانی صنایع دستی و سهم جهان از صنایع دستی ایران ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ واردات-صادرات
تجارت صنایع دستی هم درآمدزاست هم به شناساندن فرهنگ و تاریخ یک کشور یاری می‌رساند. در ایران هنرمندان و هنردوستان از شبکه‌های اجتماعی برای شناساندن این ...ادامه مطلب»

صادرات ایران به قطر ۵ برابر شد ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ واردات-صادرات
صادرات ایران به کشور قطر در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از پنج برابر شده است. به گزارش ایسنا، بر اساس تازه‌ترین آمار گمرک از تجارت خارجی دو ماهه نخ...ادامه مطلب»

پروازها میان «سلیمانیه» و «تهران» از فردا ازسرگرفته می‌شود ...
farsnews.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ خودرو
مدیر فرودگاه بین‌المللی «سلیمانیه» عراق اعلام کرد که پس از گذشت چندین ماه از تعلیق پروازهای هوایی بین تهران و سلیمانیه، این پروازها از فردا از سرگرفته...ادامه مطلب»

۸ شرکتی که ‌به‌رغم تحریم های آمریکا فعلا در ایران مانده‌اند ...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ اقتصاد
در حالی که شرکت های بزرگی نظیر بوئینگ، توتال و جنرال الکتریک اعلام کرده اند که قصد پایان دادن به توافقات خود با ایران تا زمان اجرای تحریم های آمریکا ه...ادامه مطلب»

اروپا خواستار معافیت از مجازا‌ت‌های مالی مربوط به برجام شد ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ اخبار
وزیران امور خارجه و دارایی فرانسه، آلمان و بریتانیا با ارسال نامه‌ای خواستار معافیت شرکت‌های اروپایی‌ای که پس از توافق هسته‌ای در ایران فعالیت داشته‌ا...ادامه مطلب»

پژو سیتروئن «خودزنی» کرد! ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ خودرو
پژو سیتروئن با اعلام تعلیق فعالیت‌های خود در ایران اقدام به خودزنی کرد؛ زیرا طبیعتا این شرکت امکان خروج سرمایه گذاری‌های انجام شده در ایران طی چند سال...ادامه مطلب»

باید چمدان چمدان پول بفرستیم تا سوخت هواپیما تأمین کنیم...
kayhan.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ خودرو
اذعان مدیر دولتی به بی‌خاصیتی برجام: باید چمدان چمدان پول بفرستیم تا سوخت هواپیما تأمین کنیم مدیرعامل ایران‌ایر اظهار کرد: به زودی تحویل سوخت در پرواز...ادامه مطلب»

سربازان اسرائیلی چرا «سلطان قلبها» می‌خوانند؟ ...
msn.http ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ارتش
بوسیله Ilia Nick به روز شده در: ۳۱/۰۵/۲۰۱۸ در پی انتشار ویدئویی از سربازان اسرائیلی که آهنگ ایرانی سلطان قلبها را می‌خوانند، وبسایت فرانسوی ت‌ت‌او (T...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF