جستجو:کلیدواژه=برنت

شوک بزرگ ؛ تیر خلاص به بازار نفت ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ اقتصاد
شوک بزرگ؛ قیمت هر بشکه نفت سبک تگزاس در مبادلات روز دوشنبه اول اردیبهشت با سقوط سنگین ۴۰ درصدی به زیر ۱۱ دلار رسید. این قیمت نفت تا ساعت ۶ بعد از ظهر ...ادامه مطلب»

قیمت نفت بیش از ۴ درصد سقوط کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ اقتصاد
اعلام تعویق در اجلاس اوپک پلاس در ابتدای معاملات روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه منجر به افزایش نگرانی‌ها از به نتیجه نرسیدن مذاکرات برای کاهش تولید شده که ...ادامه مطلب»

سقوط قیمت نفت به پایین‌ترین نرخ ۱۸سال اخیر/نفت آمریکا ۱۹ دلاری شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ اقتصاد
در حالی که هنوز جنگ قیمت عربستان و روسیه ادامه دارد، بدتر شدن پاندمی ویروس کرونا و تیره شدن چشم‌انداز تقاضا، باعث سقوط سنگین قیمت نفت خام شد. به گزارش...ادامه مطلب»

قیمت نفت خام ۶ درصد دیگر سقوط کرد ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ اقتصاد
با نگرانی از افزایش احتمال رکود اقتصادی آمریکا به دنبال شیوع ویروس کرونا و کاهش تقاضای سوخت و جنگ قیمت نفت بین روسیه و عربستان، قیمت نفت خام به شدت سق...ادامه مطلب»

ریزش بورس های جهان ادامه دارد ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ اقتصاد
بیشتر شاخص‌های بورسی در جهان امروز نیز ریزشی بودند. به گزارش ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس، هر چند تمام کشورها امکانات خود را علیه کرونا بسیج کرده‌اند ام...ادامه مطلب»

قیمت هر بشکه نفت خام آمریکا به ۲۰ دلار رسید...
baharnews.ir ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ اقتصاد
گروه اقتصادی: قیمت نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه آوریل (فروردین/ اردیبهشت ۹۹) با ۶ دلار و ۵۸ سنت معادل ۲۴.۴۲ درصد کاهش به ۲۰دلار و ۳۷ سنت رسید و به...ادامه مطلب»

سقوط ۱۰ درصدی قیمت نفت / نفت آمریکا ۲۸ دلاری شد! ...
mehrnews.com ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ اقتصاد
تقاضای نفت خام در حال خشکیدن است؛ *** سقوط ۱۰ درصدی قیمت نفت / نفت آمریکا ۲۸ دلاری شد! روز دوشنبه قیمت‌های نفت در حالی بیش از ۱۰ درصد سقوط کردند که ب...ادامه مطلب»

قیمت نفت به 53 دلار رسید ...
dana.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ اخبار
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۸ سنت افزایش به ۵۳ دلار و ۷ سنت رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، قیمت نفت روز جمعه افزایش یاف...ادامه مطلب»

افزایش بهای نفت و نزول اندک فلز زرد...
fa.alalam.ir ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ اقتصاد
*** خوشبینی تحلیلگران به آینده سرمایه‌گذاری در حوزه طلای سیاه، بهای جهانی نفت را افزایش داد. به نقل از رویترز؛ صبح امروز بهای جهانی نفت برای دومین رو...ادامه مطلب»

افزایش 20 درصدی تولید نفت ایران در سه ماهه نخست 2016 اوپک در گزارش ما...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ اخبار
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل ایرنا، مجموعه کشورهای عضو اوپک در سه ماهه نخست سال 2016 معادل 32.31 میلیون بشکه در روز نفت تولید کرده اند که ا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF