جستجو:کلیدواژه=جیب مردم

پیش به سوی انحصار اینترنتی بعد از انحصار خودرویی...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ اینترنت-آی.تی
اگر این صداوسیما کار خود را به درستی انجام می‌داد و صدای عده‌ای خاص نبود که الان نگران شبکه‌های اجتماعی و ماهواره نبودید. عصرایران؛ مصطفی داننده- یکی...ادامه مطلب»

طرح جنجالی مجلس تصویب شد/ اینترنت گران می‌شود ...
khabaronline.ir ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ اینترنت-آی.تی
ایرنا نوشت: طرح جنجالی کمیسیون تلفیق که باعث «گران» شدن اینترنت می‌شود، بالاخره در صحن علنی مجلس به تصویب رسید. اوایل اسفندماه، طرحی توسط کمیسیون تلف...ادامه مطلب»

جایزه برای «قتل ترامپ» و هزینه تراشی جدید برای ایران: نمایش 3000000 دل...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ سیاست
تعیین جایزه برای قتل رئیس جمهور یک کشور دیگر، کجای وظایف نمایندگی مردم است و احمد حمزه اصلاً کیست که چنین جایزه ای را تعیین کند و بعد هم برای هر کرما...ادامه مطلب»

بزرگ ترین پرونده تاریخ ایران با بیش از یک میلیون شاکی/ تعداد شاکیان لح...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ اینترنت-آی.تی
چگونه #6*800* معروف ترین کد ایران شد بزرگ ترین پرونده تاریخ ایران با بیش از یک میلیون شاکی/ تعداد شاکیان لحظه به لحظه زیادتر می شود/ ببینید از شما هم...ادامه مطلب»

نقدی بر سخنان اخیر سردار نقدی این ها روسپی نیستند؛ دختران همین سرزمین...
asriran.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ فرهنگ
معلوم است که جوانان از چنین اسلام تحریف شده ای می گریزند. عصر ایران - اخیراً سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنانی ج...ادامه مطلب»

"کرسنت" یا استحمار ملت ایران ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ اقتصاد
با پولی که دولت احمدی‌نژاد فقط در یک میدان نفتی آتش زد، می‌شد یارانه 4 سال کل جمعیت ایران را پرداخت. بهزاد احمدی‌نیا مرحوم دکتر شریعتی جمله معروفی دار...ادامه مطلب»

وزیر بهداشت در نماز جمعه تهران 10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم/ 16 درصد...
dana.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ سلامت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم که به مراتب خدمات بهداشتی آنها کمتر از روستاها است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه...ادامه مطلب»

چه کسی جیب مردم را خالی کرد؟ ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ اقتصاد
«جیب مردم» سه سالی است که برای برخی جریان‌های سیاسی اهمیت زیادی پیدا کرده است، همان جیبی که از سال ۱۳۸۴ و با روی کار آمدن دولت‌های نهم و دهم روز به رو...ادامه مطلب»

پرواز نخستین پهباد دانشجویان بوعلی سینا در آسمان همدان ...
tasnimnews.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ارتش
رئیس مرکز مطالعات شورای شهر همدان از پرواز نخستین پهباد دانشجویان بوعلی سینا در آسمان همدان خبر داد و گفت: مرکز مطالعات شورای شهر همدان از سه طرح دان...ادامه مطلب»

دومین همایش اصلاح‌طلبان و حامیان دولت برگزار شد تأکید بر ضرورت تشکیل «...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ اخبار
دومین همایش نامزدهای فهرست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در سالن «حجاب» برگزار شد. محمدرضا عارف، رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در این مراسم ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF