جستجو:کلیدواژه=فیسبوک

مشکل مردم ما، تلگرام اون‌هاست؟ ...
asriran.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ اینترنت-آی.تی
دنیا به دستاوردهای تازه‌ای برای استفاده از ظرفیت‌های اینترنت دست یافته است و ما هنوز در جدال و اصرار برای فیلتر کردن به سر می‌بریم و وزیر را به دادگا...ادامه مطلب»

بازداشت یکی دیگر از زنان معترض به حجاب اجباری ...
sedayemardom.net ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ ارتش
امروز (دوشنبه) یک زن ایرانی دیگر در اعتراض به حجاب اجباری٬ روی نماد وسط میدان انقلاب حجاب از سر برداشت…. بر اساس فیلم‌های منتشر شده، یک زن جوان در حال...ادامه مطلب»

فیسبوک و توییتر صدها حساب‌ کاربری کارزار تبلیغاتی منسوب به ایران را بس...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ اینترنت-آی.تی
فیس‌بوک، توییتر، گوگل و یوتیوب به شکل مشترک صدها حساب کاربری مرتبط با عاملان ایرانی را مسدود کردند. یک بنگاه حفاظت‌سایبری در ایالات متحده روز سه‌شنبه ...ادامه مطلب»

استعفای وزیر شیلات نروژ به دلیل انتقادات به سفر شخصی او به ایران ...
asriran.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ اخبار
پر ساندبرگ در ژوئیه سال ۲۰۱۸ میلادی به همراه بهاره لتنس، دوست دختر ایرانی تبارش سفری شخصی به ایران برای گذراندن تعطیلات داشت. وزیر شیلات نروژ (پر سا...ادامه مطلب»

پاسخ روسیه به ترامپ: توقف مسابقۀ تسلیحاتی را از آمریکا شروع کنیم ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ سیاست
مسکو به پیام‌های توییتری جنجال برانگیز دونالد ترامپ در روز چهارشنبه پاسخ داد. وزارت خارجۀ روسیه در پاسخ به پیشنهاد دونالد ترامپ برای پایان دادن به مسا...ادامه مطلب»

پرتاب اولین ماهواره اینترنت رایگان برای کشورهای در حال توسعه ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ اینترنت-آی.تی
شرکت "کوئیکا"(Quika) اولین ماهواره خدمات اینترنت رایگان برای کشورهای در حال توسعه را به فضا می‌فرستد. به گزارش ایسنا و به نقل از بیزنس وایر، برنامه‌ها...ادامه مطلب»

منشور حقوق شهروندی درباره فیلترینگ چه می‌گوید؟...
seemorgh.com ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ سیاست
منشور حقوق شهروندی: حق شهروندان است که آزادانه و بدون تبعیض از امکان دسترسی و برقراری ارتباط و کسب اطلاعات و دانش در فضای مجازی بهره‌مند شوند در منشور...ادامه مطلب»

7 شیوه برای تشکیل یک تیم با کمترین هزینه و پول...
seminarema.ir ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ خ.ا.ب.
در کنار هر کسب و کار موفقی یک تیم موفق وجود دارد. موسسان و مدیران معمولاً تمام افتخار پیروزی را نصیب خود می کنند، امّا اگر بیشتر دقت کنید، همیشه یک تی...ادامه مطلب»

تماس با ما! ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ خ.ا.ب.
با تشکر اگر سوالی داشتید، شنبه تا چهارشنبه طی ساعات اداری تماس بگیرید کانالهای عمومی ما در شبکه های مجازی: تلگرام https://telegram.me/foumanco توییتر...ادامه مطلب»

نامگذاری یک سیارک به افتخار فیروز نادری ...
mag.digikala.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ مردم
نویسنده: مهدی مومن زاده ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ سازمان فضایی ناسا نام یک سیارک را به افتخار فیروز نادری دانشمند ایرانی، به «نادری» تغییر داد. فیروز نادری بیش...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF