جستجو:کلیدواژه=قائمشهر

نفس چاق جنگل‌های شمال با اجرای طرح "زراعت چوب" ...
isna.ir ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ طبیعت
ایسنا/مازندران در چند دهه اخیر به دلیل نگاه نادرست به جنگل که آن را کارخانه تولید چوب فرض کردند، بخش زیادی از جنگل های کشور به دلیل هجوم برای برداشت چ...ادامه مطلب»

برای نسل آینده جنگلی نمی ماند!!...
tebyan.net ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ طبیعت
تخریب جنگل ها و منابع طبیعی، موضوع تازه ای نیست. اتفاقی تلخ است که در سال های اخیر رخ داده است. به طوری که منجر به انهدام و حذف چند میلیون هکتاری جنگل...ادامه مطلب»

230 هزار شغل با راه اندازی 50 طرح بزرگ ملی تا پایان سال ایجاد می شود ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ اخبار
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تا پایان امسال 50 طرح بزرگ ملی در کشور راه اندازی می شود و 230 هزار شغل ایجاد می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ...ادامه مطلب»

قهرمان کشتی ساحلی جهان در قائمشهر مورد استقبال قرار گرفت ...
irna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
ساری - ایرنا - محسن سیر ، کشتی گیر جوان قائمشهری که در مسابقات قهرمانی کشتی ساحلی جهان مقام قهرمانین را از آن خود کرد ، عصر سه شنبه در میان استقبال و...ادامه مطلب»

راه یافتگان به مجلس دهم شورای اسلامی در مرحله دوم انتخابات ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ اخبار
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌های جداگانه، نتایج شمارش آرای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به خانه ملت را اعلام کرد. اس...ادامه مطلب»

عینکی‌های تاریخ ایران ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
«پدرم متولد و بزرگ شده اسکو بود. از نخستین مواجهه‌اش با وسیله‌ای به نام عینک این‌طور نقل می‌کرد که وقتی دوره دبستان را می‌گذرانده، روزی پسر حاکم آذربا...ادامه مطلب»

93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

زندگی در کوهستان ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ سرگرمی
سوادکوه، در تقسیمات جغرافیایی، درجوار شهرستان‌های ساری، بابل و قائمشهر، در جنوب استان مازندران قرار گرفته و چهار شهر و شش دهستان دارد. بسياري از كساني...ادامه مطلب»

از ۷ میلیون تومان به بالا: درآمد فروش بچه در شمال ایران!...
parsnews.com ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ فرهنگ
از ۷ میلیون تومان به بالا: درآمد فروش بچه در شمال ایران! به گزارش پارس به نقل از شهروند یک خانه که «خانه» نیست. یک دختر ۴ ساله که برای بازی در زمین خ...ادامه مطلب»

محیط زیست در سالی که گذشت؛ حذف 15 پلنگ از طبیعت ایران/ چوپان لرستانی ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ طبیعت
سال که گذشت به تعبیر بسیاری از کارشناسان سالی سیاه برای پلنگ های ایرانی بود چرا که تنها بر اساس آماری که در رسانه ها منتشر شد در این سال 15 پلنگ تلف ش...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF