جستجو:کلیدواژه=مجلس نمایندگان

فرانسه: از سازمان مجاهدین خلق پشتیبانی نمی‌کنیم ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ سیاست
وزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که دولت این کشور نه از ایدئولوژی و نه از اهداف و فعالیت‌های سازمان مجاهدین خلق پشتیبانی‌ نمی‌کند. یک منبع آگاه در وزارت خ...ادامه مطلب»

درخواست اتریش برای لغو مصونیت دیپلمات ایرانی دستگیر شده در آلمان ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ ارتش
اتریش از تهران خواسته است مصونیت دیپلمات ایرانی شاغل در سفارت ایران در وین را که به دست داشتن در طرح خنثی شده بمب گذاری در اجتماع اپوزیسیون مظنون است،...ادامه مطلب»

پارلمان کانادا طرح عدم‌احیای روابط با ایران را تصویب کرد / پشتیبانی ن...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ اخبار
مجلس نمایندگان کانادا با اکثریت آرا و با همراهی نخست‌وزیر این کشور طرح عدم‌احیای روابط با ایران را تصویب کرد. کانادا سال گذشته دو بار و در ماه‌های می ...ادامه مطلب»

مانع برای حمله نظامی آمریکا به ایران ...
sharghdaily.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ارتش
ترامپ بدون مجوز کنگره نمی‌تواند مانع برای حمله نظامی آمریکا به ایران مجلس نمایندگان آمریکا دست دولت ترامپ برای هرگونه اقدام نظامی علیه ایران را بست. ...ادامه مطلب»

افشاگری جان کری از درخواست عربستان، اسرائیل و مصر از آمریکا برای حمله ...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ سیاست
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی فاش کرد که رهبران عربستان، مصر و اسرائیل در آن زمان از واشنگتن می‌خواستند که به ایران حمله نظامی کنیم. العالم _ ...ادامه مطلب»

واکنش جمعی از ایرانیان به اظهارات وزیر خارجه آمریکا ...
dw.com ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ سیاست
جمعی از فعالین سیاسی اصلاح‌طلب و زندانیان سیاسی سابق در ایران در بیانیه‌ای اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا درباره ایران را "سخنانی تحریک‌آمیز و خلاف قو...ادامه مطلب»

نقوی حسینی: تحریم‌های جدید علیه ایران نقض برجام است/ برجام الزام‌آور ا...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ سیاست
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این‌ که «برجام الزام‌آور است»، گفت: با توجه به تصویب طرح جامع تحریم‌های ایران در مجلس نمایندگا...ادامه مطلب»

اظهارات 'عجیب' نماینده کنگره آمریکا درباره حملات تهران ...
bbc.com ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ سیاست
نماینده جمهوری‌خواه ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان کنگره آمریکا در اظهاراتی 'عجیب' از 'فواید حمایت از طراحان حملات تهران' با هدف مقابله با حکومت ای...ادامه مطلب»

کمیته سنا طرح جامع تحریم‌های ایران را تصویب کرد...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ اخبار
*** اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا روز پنجشنبه طرحی که خواستار اعمال تحریم‌های جامع علیه ایران است را به تصویب رساندند. به گزارش گروه بین‌ال...ادامه مطلب»

اِی بی سی نیوز خبر داد: تمدید تحریم های ایران قانون شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ اخبار
شناسهٔ خبر: 3851040 - پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷ بین الملل > ایران در جهان «باراک اوباما» با عدم وتوی لایحه تمدید تحریم ها علیه ایران موجب شد تا «ای...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF