جستجو:کلیدواژه=مدرس دانشگاه

خط فقر در تهران ۱۰ میلیون تومان شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ اقتصاد
یک مدرس دانشگاه گفت: در سال ۹۹ بسیاری از پژوهش‌ها نشان داده که خط فقر در تهران به ۱۰ میلیون تومان رسیده است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، ز...ادامه مطلب»

جزئیاتی درباره کشف رد پای دایناسور در مازندران ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ اخبار
خبر کشف رد پای دایناسور دو پا در ارتفاعات البرز که ابتدا در روزنامه «مردم» چین و سپس در رسانه‌های داخلی منتشر شد بسیاری از مردم را شگفت‌زده کرد. این ر...ادامه مطلب»

رفتاری که مالکان بناهای تاریخی را می‌ترساند ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ تاریخ
اسکندر مختاری معتقد است: رفتار تند سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نسبت به خبر مزایده عمارت ناصرالدین میرزا، باعث ترس مالکان بناهای تاریخی در هزینه‌ کرد...ادامه مطلب»

15 نویسنده ایتالیایی در راه تهران ...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ اخبار
رایزن فرهنگی ایتالیا در ایران خبر از حضور 15 نویسنده از کشور ایتالیا در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران داد. به گزارش خبرگزاری فارس، به من...ادامه مطلب»

آموزش و فرهنگ‌سازی لازمه جدی گردشگری ایران است ...
iigff.org ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ طبیعت
کارگاه اکوتوریسم و گردشگری پایدار در نخستین روز جشنواره بین المللی فیلم سبز با حضور نسرین محمدی و فخرالسادت غنی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پنجمی...ادامه مطلب»

اقبال خودرو‌سازان در افزایش قیمت سهام‌شان در بورس ...
donyayekhodro.com ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ خودرو
به گفته یک مدرس دانشگاه پس از اجرای برجام و ورود سرمایه‌گذاران جدید به بازار خودرو، اقبال خودرو‌سازان در افزایش قیمت سهام‌شان بالا است. به گزارش اخبا...ادامه مطلب»

قیمت ارز از 3800 تومان بالاتر نمی‌رود ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ اقتصاد
یک کارشناس مسائل اقتصادی معتقد است نرخ ارز تا حدود 3800 تومان بالا خواهد رفت و پس از آن به ثبات می‌رسد. فراز و نشیب های قیمت دلار علی حیات‌نیا با اشار...ادامه مطلب»

فهرست ۱۰ نامزد سینمای ایران برای معرفی به اسکار ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ اخبار
اسامی نامزدهای نماینده ایران در اسکار با نخستین گزارش هیات معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی منتشر شد. ایران آنلاین /جلسات هیات معر...ادامه مطلب»

نگاهی به آموزش فارسی به زبان‌آموزان 5 قاره جهان در ایران ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ سرگرمی
دانشگاه شهید بهشتی در یک‌ماه گذشته علاوه بر دانشجویان خود میزبان مسافرانی از سراسر جهان بود تا با آموختن زبان فارسی، بتوانند فرهنگ ایرانی را بهتر تجرب...ادامه مطلب»

شهریار عدل راه‌حل تاریخ‌گذاری «خشت» را پیدا کرده بود...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ تاریخ
«شهریار عدل در روزهای پایانی عمر راه‌حل تاریخ‌گذاری «خشت» را پیدا کرده بود. اگر کسی از این به بعد گفت راه‌حل این مشکل را پیدا کرده است، بدانید «شهریار...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF