جستجو:کلیدواژه=مصری

هجوم سرمایه‌گذاران ایرانی برای اخذ شهروندی ترکیه ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ فرهنگ
تعداد ایرانیانی که برای اخذ شهروندی در ترکیه ملک خریداری کرده‌اند در قیاس با سال گذشته به دو و نیم برابر رسیده. ترکیه بعد از سقوط لیر در سال گذشته شرط...ادامه مطلب»

بازداشت مجدد اسماعیل بخشی و سپیده قلیان؛ "اعترافات" و نگرانی‌ها ...
dw.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ارتش
یک روز پس از پخش "اعترافات" اسماعیل بخشی و سپیده قلیان از سیمای جمهوری اسلامی، این دو فعال مدنی و کارگری بازداشت شدند. جمعی از وکلای دادگستری با ابراز...ادامه مطلب»

ادامه جنگ رسانه ای اعراب؛ اقدام نظامی ایران در خلیج فارس/ اعزام یگان ه...
jamnews.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ ارتش
رسانه های مصری همصدا با رسانه های سعودی و در ادامه جنگ رسانه ای خود، پا را از حد فراتر گذاشتند و جمهوری اسلامی ایران را به دخالت در بحران جاری متهم کر...ادامه مطلب»

رازگشایی از شکاف در ائتلاف عربی...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ سیاست
دنیای اقتصاد: پس از شدت یافتن تنش‌ها میان عربستان سعودی و قطر رسانه‌های سعودی مدعی نزدیکی قطر به ایران شدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک روزنامه سعود...ادامه مطلب»

ترامپ با پادشاه عربستان رقصید...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ سیاست
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان رقص سنتی عربستان به نام "عرضه" را اجرا کرد. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا ...ادامه مطلب»

مضرات لاک ناخن بر هوش کودک...
web.zeytooni.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ سلامت
سمی بودن لاک موضوعی قطعی و به اثبات رسیده است. لاک ها حاوی ترکیباتی هستند که به THE BIG 3 معروفند و می توانند عامل مشکلات مغزی و برخی سرطان ها باشند. ...ادامه مطلب»

شواهد استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ اخبار
علی کرمی با بیان اینکه همه شواهد دلالت بر نقش پشت پرده سعودیها در وقوع فاجعه منا دارد، از عملکرد مسئولان در رسیدگی به این مسأله به شدت انتقاد کرد. شو...ادامه مطلب»

توسعه صنایع موشکی یمن، کابوس سعودی ها ...
jomhourieslami.com ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ارتش
صفحه جهان - تاریخ: 31-05-1395, 00:01 رژیم سعودی به دلیل هراس ازموشک‌های یمنی بود که ازهمان آغاز جنگ علیه یمن روزانه با ده‌ها سورتی پرواز بمب افکن‌های ...ادامه مطلب»

دختر بدنساز حرفه ای 27 ساله + تصاویر ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
خلود اِسّام 27 ساله اولین دختر بدنساز حرفه ای مسلمان است که با حجاب کامل به بدنسازی می پردازد. خلود اِسّام 27 ساله، به‌عنوان نخستین خانم مسلمان و بدنس...ادامه مطلب»

آسپرین بر علیه آلزایمر! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ سلامت
افرادی که به طور مرتب از آسپرین استفاده می‌کنند کمتر در معرض ابتلا به بیماری آلزایمر هستند. تحقیقات پژوهشگران استرالیایی نشان می دهد آسپرین نه تنها خط...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF