جستجو:کلیدواژه=کنسولگری ایران

10 نکته درباره دیدار هیات طالبان از سفارت ایران...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ سیاست
ایران از قدرت گرفتن داعش و حضور آمریکا در همسایه شرقی خود یعنی افغانستان نگران است و چه کسی بهتر از طالبان که همزمان با هر دو در جنگ است. عصرایران؛ ر...ادامه مطلب»

وخامت اوضاع در شهر نجف؛ حمله به کنسولگری ایران/ هیات دیپلماتیک ایران ک...
tik.ir ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ اخبار
در پی تشدید وخامت اوضاع و درگیری‌ها در نجف اشرف، ریاست پلیس استان نجف از منع آمد و شد تا اطلاع ثانوی در این استان خبر داد. همچنین ساعتی پیش تصاویری از...ادامه مطلب»

4 نکته درباره تظاهرات عراقی ها و حمله به کنسولگری ایران در کربلا...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ سیاست
وقتی برخی صاحبان تریبون در ایران دچار کج گویی هایی نظیر این شوند که "عراق و بغداد دست ماست، قطعاً به مذاق عراقی ها خوش نمی آید و حس تحقیر به ایشان دست...ادامه مطلب»

ثبت ویزای ایران در پاسپورت گردشگران خارجی متوقف می‌شود ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ اخبار
کنسولگری ایران در اربیل از توقف درج ویزا در پاسپورت متقاضیان سفر به ایران خبر داد. مرتضی آبادی، کنسول ایران در اربیل عراق با اعلام این خبر گفت که از ا...ادامه مطلب»

معترضان خشمگین کنسولگری ایران در بصره را به آتش کشیدند ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ اخبار
معترضان خشمگین عراقی روز جمعه به کنسولگری ایران در شهر بصره یورش بردند و ساختمان این مرکز دیپلماتیک را به آتش کشیدند. خبرگزاری رویترز، خبرگزاری فرانسه...ادامه مطلب»

استیفای حقوق زائران توسط کنسولگری ایران در جده و دو کمیته پیگیری ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
کمیته های یاد شده به منظور پیگیری حقوقی آسیب دیدگان فاجعه دلخراش منا در وزارت امور خارجه و در معاونت حقوقی ریاست جمهوری تشکیل شده اند. رئیس سازمان حج ...ادامه مطلب»

کشتار دیپلمات‌های ایرانی در مزارشریف ...
1host2u.com ۱۳۶۷/۰۵/۱۷ تاریخ
کشتار دیپلمات‌های ایرانی در کنسولگری افغانستان روز ۸ آگوست ۱۹۹۸ در کنسولگری ایران در مزار شریف به دنبال اشغال شهر توسط نیروهای طالبان رخ داد. در ابتدا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF