جستجو:کلیدواژه=Asriran.com

دادگستری: تکذیب کشته شدن یک متهم زیر شکنجه...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ارتش
حسب گزارش‌های واصله فرد مذکور از عوامل مسلح گروهک تروریستی بوده که تیرماه سال جاری در درگیری مسلحانه کشته می‌شود. مرکز رسانه قوه قضاییه مرگ شخصی با ه...ادامه مطلب»

ایجاد اخلال جمهوری آذربایجان در تجارت زمینی بین ایران و ارمنستان...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ واردات-صادرات
دولت ارمنستان نگران مختل شدن ورود کامیون های ایرانی به منطقه است و می گوید بیش از 40 درصد از واردات زمینی کالا به این کشور از طریق ایران انجام می شود...ادامه مطلب»

حسن رعیت به ۳۵ سال حبس محکوم شد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مردم
در این پرونده یک نفر به ۱۶ سال حبس، دو نفر به ۱۰ سال، یک نفر به ۹ سال، شش نفر به ۷ سال و بقیه نیز به شش سال و پنج سال حبس محکوم شده‌اند. سخنگوی دستگا...ادامه مطلب»

جای کی‌روش خالی نیست - خلاصه بازی ایران ۳ - ۰ عراق (فیلم) ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۱۸
تیم ملی کشورمان در دومین گام خود از دور دوم انتخابی جام جهانی از ساعت ۳۰/‏۲۲ به مصاف عراق‬ رفت که این بازی با درخشش ستاره‌های ایران با برتری سه بر صفر...ادامه مطلب»

یک اقدام آشکار ضد محیط‌ زیستی/ ۱۷ معدن فقط در ۱۴ کیلومتر؛ زیست‌گاه پلن...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ طبیعت
محور «خطیرکوه» در «سوادکوه» مازندران در خطر جدی است. به خاطر معدن‌کاوی‌های متعدد و واحدهای سنگ‌شکن حتی در منطقه شکارممنوع https://cdn.asriran.com/fil...ادامه مطلب»

اخراج دکتر بیژن عبدالکریمی از دانشگاه آزاد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ اخبار
او دانشیار گروه فلسفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال بود. / دلیل اخراج دفاع از نظام سلطنتی پهلوی ذکر شده است. دکتر بیژن عبدالکریمی فیلسوف ایرانی...ادامه مطلب»

سه روش کاهش وزن پس از چهل سالگی...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ سلامت
لارگمن روت می‌گوید: «من دریافتم که برای زنان بالای ۴۰ سال، از جمله خودم، ارزیابی کارهایی که سالانه انجام می‌دهیم بسیار حیاتی است. بدن ما در یک چالش اس...ادامه مطلب»

قیمت‌ها سر رفت؛ بازار لبنیات شیر تو شیر شد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ اقتصاد
خارج شدن قیمت شیر از قیمت‌گذاری دستوری می‌تواند زمینه را برای ایجاد فضای رقابتی بین شرکت‌هایی که در حوزه لبنیات فعالیت می‌کنند، فراهم کند، حال باید د...ادامه مطلب»

گیلان بر قله کرونا...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ سلامت
تغییر رنگ شهرستان های گیلان تقریبا از یک ماه و نیم گذشته تاکنون با افزایش بیماران مبتلا به کووید ١٩ به سمت قرمز پیش رفت و از هفته گذشته همه شهرستان ه...ادامه مطلب»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر از سطح ۲ تریلیون دلاری عبور کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ فرهنگ
سکه بومی کارادنو، «ADA»، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰.۵درصد افزایش قیمت داشته است و ۳۷درصد در هفته گذشته افزایش یافته است. بر اساس داده های کوین‌گکو (CoinGeck...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF