جستجو:کلیدواژه=Asriran.com

آبفای تهران: سرقت دریچه فاضلاب افزایش یافته/ ۲۱۰۰ سرقت در ۶ ماه/ سرقت ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اخبار
دریچه‌هایی که به سرقت می‌رود، چدنی است. سارقان حتی درچه‌های بتنی را هم می‌برند تا از آرماتورهای درون بتن استفاده کرده و بفروشند. تجارت‌نیوز نوشت: معا...ادامه مطلب»

آرم ارتش ایران تغییر کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ارتش
در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آرم این سازمان تغییر یافت. در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ا...ادامه مطلب»

دلار آمریکا از 12 لیر ترکیه جلو زد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اقتصاد
با افت ارزش لیر به 12 واحد در برابر هر دلار آمریکا حالا چشم ناظران به سقوط بیشتر ارزش لیر به 15 واحد در برابر دلار آمریکا تا پایان سال جاری میلادی اس...ادامه مطلب»

از "ازدواج سفید" تا "شوگرها"؛ دلایل کاهش ازدواج چیست؟...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ فرهنگ
کار و اشتغال، تأمین مسکن، تأمین مخارج ازدواج و خرید لوازم مورد نیاز و پرداخت مهریه از جمله دلایل اصلی برای کاهش ازدواج عنوان شده است. یک جامعه‌شناس ب...ادامه مطلب»

تجمع مردم و کشاورزان اصفهان در حمایت از زاینده‌رود (+عکس)/ ما اغتشاش‌‌...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ اخبار
جریان رودخانه زاینده‌رود طی سال‌های گذشته به دلیل عدم مدیریت صحیح آب، از یک رودخانه پرآب دائمی با نوسانات مختلفی مواجه شده و این مشکلات بسیاری را برا...ادامه مطلب»

پناهندگی 3 ملی‌‎پوش بدنسازی ایران در نروژ و اسپانیا...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۲
بعد از گذشت یک روز هنوز از امیر اسدالله زاده خبری نیست. این سومین ورزشکاری است که از فدراسیون بدنسازی در یک هفته اخیر در مسابقات برون مرزی از تیم جد...ادامه مطلب»

۳۰ میلیون نفر در ایران زیر خط فقر مطلق زندگی می‌کنند...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ فرهنگ
حدود ۱۰ میلیون "خانوار" زیر خط فقر زندگی می‌کنند. معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در گزارشی اعلام کرد که تا سال ۹۹، ۲۶ میلیون نف...ادامه مطلب»

ماجرای تیراندازی به سه زن در اصفهان...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ ارتش
در جریان رسیدگی به این پرونده، فقط یک نفر از آن سه نفر به پزشکی قانونی مراجعه می‌کند و طبق نظر پزشکی قانونی جراحت وارده به این فرد از نوع جراحت دامیه...ادامه مطلب»

آمریکا گروه صنعتی ماموت را از تحریم خارج کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ اخبار
گروه صنعتی ماموت P.J.S، گروه صنعتی ماموت تهران، صنایع ماموت، گروه صنعتی ماموت و شرکت ماموت دیزل شرکت‌هایی هستند که از فهرست SDN وزارت خزانه‌داری آمریک...ادامه مطلب»

تبرئه رییس جمهوری سابق آرژانتین در پرونده مرتبط با ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مردم
خانم کرشنر به تبانی با ایران برای سرپوش گذاشتن روی پرونده آمیا متهم شده بو اما دادگاه او را از این اتهام تبرئه کرد. دادگاهی در آرژانتین " کریستینا فر...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF