جستجو:کلیدواژه=Dolat.ir

نمونه اولیه هتل‌های کپسولی رونمایی شد ...
dolat.ir ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ سرگرمی
نمونه اولیه هتل‌های کپسولی، با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در محل این وزارتخانه رونمایی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل ...ادامه مطلب»

ظریف و پوتین مذاکره کردند/ تاکید بر غیرقابل مذاکره بودن دو باره برجام ...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ سیاست
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران امروز (چهارشنبه) با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری این کشور در شهر سوچی دیدار و مذاکره کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسا...ادامه مطلب»

کنفرانس مطبوعاتی وزرای خارجه ایران و آلمان...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ سیاست
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و آلمان پس از دیدار و گفتگوی خصوصی در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی حاضر شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محم...ادامه مطلب»

صادرات گاز ایران به عراق آغاز شد...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ واردات-صادرات
معاون امور بین الملل وزیر نفت گفت: صادرات گاز ایران به عراق از شامگاه امشب(چهارشنبه) آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا امیرحس...ادامه مطلب»

رفع تبعیض در به‌کارگیری بانوان توانمند در صنعت نفت...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ اخبار
وزیر نفت در حکمی موارد رفع تبعیض در جذب و به کارگیری بانوان در مشاغل و سمت‌های متناسب با توانمندی‌های آنها را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ...ادامه مطلب»

رشد 18 رتبه ای ایران در شاخص خروجی های دانش و فناوری ...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ دانش
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: بر اساس گزارش نهایی ارائه شده توسط شاخص جهانی نوآوریGll ۲۰۱۷، ایران در شاخص خروجی های دانش و فناوری رشد ۱۸ رتبه ...ادامه مطلب»

رشد ۱۲.۵ درصدی اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۵...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ اقتصاد
بر اساس محاسبات اولیه و مقدماتی انجام شده، تولید ناخالص داخلی کشور در سال ۱۳۹۵ (به قیمت‌های ثابت سال ۱۳۹۰) به ۶۶۹۱.۱ هزار میلیارد ریال رسیده است که د...ادامه مطلب»

مصوبه سنای آمریکا در هیات نظارت بر اجرای برجام بررسی شد/ مجلس اقدامات ...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ سیاست
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در جلسه اخیر هیات نظارت بر اجرای برجام مصوبه مجلس سنای آمریکا به دقت بررسی و تصمیمات لازم برای انجام اقدامات و فعالیت ...ادامه مطلب»

"تجهیزات نظامی زیبا" خاورمیانه را نجات نخواهد داد...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ سیاست
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، طی یادداشتی در نیویورک تایمز به بررسی سفر اخیر ترامپ به عربستان پرداخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت در یادداشت وز...ادامه مطلب»

کسب جایزه بین المللی ساساکاوا توسط جمهوری اسلامی ایران ...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ اخبار
نشان برتر جایزه بین المللی دو سالانه ساساکاوا در حوزه کاهش مخاطرات سوانح در پنجمین اجلاس مجمع جهانی کاهش خطرپذیری سوانح در شهر کانکن مکزیک، طی مراسمی...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF