جستجو:کلیدواژه=Eranico.com

ارزش سهام عدالت ۱۶ برابر شده است ...
eranico.com ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ اقتصاد
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1399 ساعت 12:32 مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی قیمت روز تابلوی شرکت‌های بورسی که مشمول طرح سهام عدالت هستند را بیش از ٤٦٠ ه...ادامه مطلب»

یک کارشناس اقتصادی اعلام کرد؛ ۱۰ شاخص تشکیل ابرحباب در بورس اوراق بها...
eranico.com ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ اقتصاد
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1399 *** حباب بازار سهام یک کارشناس اقتصادی ۱۰ شاخص مهم تشکیل ابرحباب در بورس اوراق بهادار تهران نسبت به اقتصاد، بازارها و ...ادامه مطلب»

پرواز قیمت خودرو در هوای رکود ...
eranico.com ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ خودرو
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1399 با وجود آنکه کشور هنوز با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و بازار خودرو نیز هم از این ناحیه و هم به‌دلیل رکود فصلی، ...ادامه مطلب»

صادرات نفت ایران به رغم تلاش های آمریکا صفر نمی‌شود ...
eranico.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ اقتصاد
رویترز با اذعان به این که صادرات نفت ایران در ماه می و به رغم تلاش های آمریکا به صفر نخواهد رسید اعلام کرد ایران احتمالا در این ماه ۷۰۰ هزار بشکه در ...ادامه مطلب»

نسخه علاج ژاپنی و آلمانی برای تورم بالا ...
eranico.com ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ اقتصاد
مروری بر تجربه تاریخی کشورها نشان می‌دهد نه تنها امکان غلبه بر نرخ‌های بالای تورمی بلکه امکان تبدیل شدن به یک کشور پیشرفته نیز وجود دارد. به نقل از ف...ادامه مطلب»

Eranico - صادرات یک‌هزار و 126 دستگاه انواع خودرو در سه ماهه اول سالجا...
eranico.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۵ اخبار
براساس آمار دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات یک‌هزار و 126دستگاه خودرو سواری به ارزش 9 میلیون دلار در سه ماهه نخست امسال از کشور صادر شده است. این گزار...ادامه مطلب»

Eranico - آرامش بازار ارز و سکه ۱۰ روزه شد - ارانیکو...
eranico.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۵ اخبار
در حالی که قیمت اونس در بازارهای جهانی 3.30 دلار افزایش یافت، قیمت انواع سکه در بازار تهران کاهش و تثبیت شد. بر این اساس قیمت سکه طرح جدید بدون تغییر...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF