جستجو:کلیدواژه=Hamshahrionline.ir

آپارتمان های قدیمی روی بورس آمدند | تاثیر گرانی بر بازار مسکن ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ اقتصاد
آمار و ارقام از سوق یافتن تدریجی خریداران مسکن در تهران به سمت واحدهای قدیمی‌ساز خبر می‌دهد؛ به طوری که به دلیل افت توان متقاضیان واقعی طی هفت سال گذش...ادامه مطلب»

داستان آتش در نیستان انزلی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ طبیعت
کارشناسان معتقدند در آتش‌سوزی‌های اخیر ۱۲هکتار از محدوده تالاب‌انزلی، قربانی طمع متصرفان شده‌است. همشهری آنلاین، فرشته رضایی: در ۲ هفته گذشته نیستان‌ه...ادامه مطلب»

موج نگران‌کننده مهاجرت دانشجویان و نخبگان از کشور | افزایش جستجوی کلمه...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ اخبار
آمارها نشان می‌دهد طی یک بازه زمانی ۱۱ ساله، ۲۵ درصد نخبگان ایرانی از کشور مهاجرت کرده‌اند. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تجارت‌ نیوز، بر اساس جدید...ادامه مطلب»

رفع تصرف ۲۵۳هکتار اراضی ملی گیلان در سال جاری ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ طبیعت
به گزارش همشهری آنلاین، محمد قربانی لرد با بیان اینکه این اراضی شامل عرصه‌های جنگلی، مرتع و سواحل بوده است، اظهار کرد: بیشترین تصرفات در شهرستان‌های ت...ادامه مطلب»

روسیه: آمریکا درصدد انتقامجویی از افغان‌ها است ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ سیاست
به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، ماریا زاخارووا روز شنبه در گفت و گو با رادیو روسیه گفت: مقام‌های آمریکایی اعلام کرده‌اند که به دلیل حمله تروری...ادامه مطلب»

اذعان حاکمان کابل به ناکامی در پنجشیر| کشته شدن ۶۰۰ نفر از طالبان توسط...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ارتش
به گزارش همشهری‌آنلاین، جماران به نقل از رویترز نوشت: گروه طالبان اذعان کرد که عناصر این گروه به کندی در ولایت «پنجشیر» کانون مقاومت ملی افغانستان در ...ادامه مطلب»

سیمای بی‌رنگ و روی رشت ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ طبیعت
شهروندان رشت از وضعیت نهال‌کاری و گل‌کاری در پارک‌ها، میدان‌های شهر و بلوارها گلایه دارند. همشهری آنلاین-فرشته رضایی: ایجاد فضای آرامش‌بخش و شاداب‌ساز...ادامه مطلب»

افشاگری مهم زالی؛ آمار مرگ را از سازمان جهانی بهداشت پنهان کردیم | به ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ سلامت
رییس ستاد مقابله با کرونای تهران با بیان اینکه فقط برای ۵ روز ذخیره واکسن داریم، گفت: هزینه داروهای کرونا چند برابر واردات واکسن شده است اما اجازه خری...ادامه مطلب»

ارتش به حالت آماده‌باش درآمد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ارتش
محمدهادی مرعشی گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با تجهیزات کامل در مرز میلک مستقر شده‌اند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند. به گزارش همشهری آنلای...ادامه مطلب»

مقام اول گیلان در ثبت ملی شهر و روستاهای صنایع دستی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ فرهنگ
معاون میراث فرهنگی‌گیلان گفت: گیلان با ۶ شهر و روستای ثبت شده در حوزه صنایع دستی مقام اول را در کشور دارد. ولی جهانی به همشهری آنلاین گفت: ۶ روستا و ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF