جستجو:کلیدواژه=Isna.ir

از «کودک همسر» تا«کودک مادر» و «کودک مطلقه»/ رکوردشکنی ازدواج دختران ۱...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ فرهنگ
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران در حالی خبر از ازدواج ۹۷۵۳ دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در بهار سال جاری می دهد که این تعداد در قیاس با آمارهای ف...ادامه مطلب»

پورابراهیمی: احتمالا روند سابق در مورد ارز ترجیحی تا پایان سال ادامه م...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که پیش بینی می‌کند روند سابق در مورد ارز ترجیحی تا پایان سال ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ تغییری رخ نخواهد دا...ادامه مطلب»

وضعیت قرمز ۱۵ ایستگاه کیفیت هوای تهران/ درخواست برای اقدام عاجل کارگرو...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ طبیعت
در حالی که کیفیت هم‌اکنون هوای پایتخت ۱۳۹ و در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است، کیفیت هوا در ۱۵ ایستگاه در شرایط قرمز قرار دارد. به گزارش ایسنا، ب...ادامه مطلب»

تورم ایران شش برابر تورم عراق! ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ اقتصاد
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین جلسه هیئت نمایندگانش به مرور وضعیت برخی شاخص‌های کلان در اقتصاد ایران پرداخت که نشان دهنده بهبود نسبی در برخی حوزه‌ها ...ادامه مطلب»

درخواست رئیس دانشگاه تهران برای آزادی دانشجوی این دانشگاه در آستانه آغ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ اخبار
رییس دانشگاه تهران از ارسال نامه ای به رییس قوه قضاییه، خواستار آزادی کسری نوری دانشجوی زندانی این دانشگاه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید شد. دکتر محم...ادامه مطلب»

واکسیناسیون ۵۰ درصدی جامعه هدف گیلان در نوبت اول ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ سلامت
ایسنا/گیلان معاون علوم پزشکی گیلان پوشش واکسیناسیون کرونا در استان را تشریح کرد و گفت: بیش از ۵۰ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال استان تاکنون نوبت اول واکسن ک...ادامه مطلب»

ایران قهرمان والیبال آسیا شد/ انتقام از سامورایی‌ها با مربی ایرانی ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
تیم ملی والیبال ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی ۲۰۲۱ آسیا به مصاف ژاپن رفت و با برتری سه بر صفر، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. به گزارش ایسنا، ...ادامه مطلب»

آغاز دوباره تخریب آثار تاریخی در افغانستان ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ فرهنگ
ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی حاکی از تخریب قلعه تاریخی گرشک در ایالت هلمند افغانستان توسط نیروهای طالبان است. به گزارش ایسنا، بر اساس ویدئویی که در ...ادامه مطلب»

هشدار در خصوص طلاق‌های صوری زنان برای دریافت مستمری بازنشستگی والدین ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ فرهنگ
معاون سابق امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به انجام طلاق‌های صوری در کشور برای گرفتن حقوق بازنشستگی پدران و مادر، گفت: طلا...ادامه مطلب»

استخراج‌کنندگان غیرمجاز رمزارز، برق سه کلان‌شهر را بلعیدند ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ اقتصاد
میزان فعالیت استخراج رمزارزها برابر با ۲۰۰۰ مگاوات تخمین زده می شود. از این مقدار، حدود ۲۰۰ مگاوات (یک دهم کل ظرفیت) به صورت مجاز فعالیت می کنند که از...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF