Searchمیزبانی جستجو:کلیدواژه=Isna.ir

مرگ در حبس؛ از سعید امامی تا سیدامامی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
جای مرموزی است. تصور بیشتر آدم‌ها از اتفاقات داخل آن، زاییده فیلم‌ها یا در بهترین حالت، حاصل خاطرات راست و دروغ کسانی است که پایشان به آنجا باز شده اس...ادامه مطلب»

راهکار ووشوی ایران برای مقابله با تحریم چینی‌ها چیست؟ ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
کشور چین فدراسیون ووشوی ایران را از جذب مربیان چینی تحریم کرده است تا مانع پیشرفت ایران شود. به گزارش ایسنا، در چند سال اخیر رشته رزمی ووشو یکی از پر ...ادامه مطلب»

واکنش عارف به درگذشت کاووس سیدامامی در بازداشت...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
رییس فراکسیون امید مجلس با ابراز تاسف از درگذشت کاووس سیدامامی در بازداشت خواستار بررسی این موضوع از سوی دادستان و نهادهای نظارتی در قوه قضاییه و همچن...ادامه مطلب»

توقف ساخت ۱۰۰ برج و آپارتمان در تهران ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ اخبار
طی یکسال گذشته از ادامه ساخت‌وساز 100 پروژه ساختمانی در پایتخت جلوگیری شده است. به گزارش ایسنا، سال گذشته تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل استاندارد تهر...ادامه مطلب»

پاسخ تند سرمربی الاهلی به سوال خبرنگار ایرانی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
سرمربی الاهلی عربستان واکنش تندی به سوال یکی از خبرنگاران ایرانی نشست خبری قبل از دیدار تراکتور داشت. به گزارش ایسنا و به نقل از الوسط، در یکی از دیدا...ادامه مطلب»

عذرخواهی رسمی IOC کمیته برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی از ایران...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
کمیته بین‌المللی المپیک و مسوول کمیته برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی در نامه ای به صورت رسمی از ایران عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا، پس از اهدا نکردن...ادامه مطلب»

استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود+ متن نامه استعفا ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
سرمربی سپیدرود رشت در نامه‌ای به مالک و هواداران این باشگاه، از سمت خود کناره‌گیری کرد. به گزارش ایسنا، علی کریمی بعد از چند هفته نشستن روی نیمکت مربی...ادامه مطلب»

ورود نخستین قطار باری اروپا و آغاز آزمایشی حمل و نقل ترکیبی در آستارا...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ اخبار
نخستین رام قطار باری از مبدا سن پترزبورگ روسیه پس از عبور از جمهوری آذربایجان وارد بارانداز ریلی آستارا در خاک جمهوری اسلامی ایران شد. این قطار دارای ...ادامه مطلب»

درخواست حق شناس از مردم و رسانه‌ها برای انتخاب گذرگاهی برای نامگذاری "...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ سیاست
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در کانال تلگرامش از مردم و رسانه‌ها درخواست کرد تا در مورد انتخاب گذرگاه‌های پیشنهادی در پایتخت جهت نامگ...ادامه مطلب»

وکیل علی کریمی: می‌گویند لحن موکلم تند است، آیا نقدهای ملایم موثر بود؟...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ مردم
طرح دعاوی و شکایت از یکدیگر اصل موضوع را منتفی و حل نمی‌کند وکیل علی کریمی: می‌گویند لحن موکلم تند است، آیا نقدهای ملایم موثر بود؟/ آماده دفاع حقوقی ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF