جستجو:کلیدواژه=Isna.ir

خشونت خانگی و مسائل بین زن و شوهر در صدر آمار اورژانس اجتماعی ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ فرهنگ
رئیس اورژانس اجتماعی کشور، گفت: خشونت خانگی، مسائل بین زن و شوهر و به طور کلی حوزه آسیب های مربوط به خانواده جدی ترین و اساسی ترین موضوعاتی است که در ...ادامه مطلب»

جبهه مقاومت ملی افغانستان: بر ۶۵ درصد پنجشیر تسلط داریم ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ارتش
سخنگوی جبهه مقاومت ملی افغانستان می‌گوید ۶۰ - ۶۵ درصد خاک پنجشیر تحت کنترل نیروهای جبهه مقاومت ملی افغانستان است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری ا...ادامه مطلب»

شرایط زندگی ۶۷ درصد از تهرانی‌ها به دلیل شیوع کووید-۱۹ بدتر شده است ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ فرهنگ
بررسی ۲۰۰ هزار شهروند تهرانی، نشان داد که ۶۷ درصد از افراد تصور می‌کنند که به دلیل شیوع کووید-۱۹ شرایط زندگی‌شان بدتر شده است. به گزارش ایسنا، بر اساس...ادامه مطلب»

تحریم دوباره از پلتفرم‌های ایرانی قربانی گرفت ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ اینترنت-آی.تی
در ادامه روند حذف اپلیکیشن‌های ایرانی از فروشگاه‌های آنلاین امریکایی به دلیل تحریم‌ها، دو اپلیکیشن ایرانی به تازگی از گوگل پلی حذف شدند. به گزارش ایسن...ادامه مطلب»

واکنش بسیج ورزشکاران به اظهارات جنجالی قلعه‌نویی: عذرخواهی کن ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
سازمان بسیج ورزشکاران در واکنش به سخنان امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش ایسنا،‌ پس از دیدار نیمه‌نهایی جام...ادامه مطلب»

رکورد طولانی‌ترین مسابقه والیبال تاریخ المپیک شکست ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
بازی ایران و لهستان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو ۲ ساعت و ۳۷ دقیقه طول کشید تا این رقابت به عنوان طولانی ترین مسابقه والیبال در تاریخ المپیک نام بگیرد. به گزا...ادامه مطلب»

فرونشست زمین؛ زلزله خاموش ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ طبیعت
دبیر کارگروه ملی مخاطرات طبیعی با بیان اینکه موضوع فرونشست زمین برعکس زمین لرزه واقعا قابل جلوگیری است گفت: فرونشست زمین و بحران آب از ابعاد متفاوتی د...ادامه مطلب»

افزایش یک میلیون هکتاری وسعت بیابان‌های کشور ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ طبیعت
معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن اشاره به روز جهانی مبارزه با بیابان‌زایی - مصادف با ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد)...ادامه مطلب»

لیگ ملت های والیبال: ایران ۳ - کانادا ۱/ تیم آلکنو جان گرفت...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت های والیبال در دور چهارم مقابل کانادا قرار گرفت که به برتری ۳ بر یک رسید. به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ...ادامه مطلب»

آتش سوزی پالایشگاه تهران به صورت کامل مهار و اطفاء شد ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ اخبار
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از تلاش نیروهای آتش نشانی برای مهار آتش در پالایشگاه تهران قدردانی کرد و گفت: با تلاش مستمر نیروه...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF