جستجو:کلیدواژه=Jamejamonline.ir

شروع به کار اصناف مشروط به ثبت نام...
jamejamonline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ اقتصاد
ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: اصناف درصورت تمایل می‌توانند با ثبت نام و اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا شروع به کار کنند...ادامه مطلب»

فراهم شدن امکان اطلاع از ممنوع الخروجی...
jamejamonline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ اخبار
رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی از فراهم شدن امکان استعلام ممنوع‌الخروجی افراد در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ سید محم...ادامه مطلب»

سرقت از خط لوله اصلی پالایشگاه نفتی تهران - تبریز / باغی در ملارد راه ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ اخبار
ایسنا : رئیس هیات‌مدیره انجمن واردکنندگان موبایل از به صفر رسیدن عرضه موبایل در کشور پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد. اطلاعات منتشر شده از سوی انجمن وا...ادامه مطلب»

خانواده رئیس قوه قضاییه در مظان اتهام جاسوسی نیستند...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ اخبار
وزیر اطلاعات با تاکید بر این‌که هیچ یک از اعضای خانواده رئیس قوه قضاییه در مظان اتهام جاسوسی یا اقداماتی از این‌دست نیستند، هدف از انتشار چنین شایعات...ادامه مطلب»

ماده‌ای غیر منتظره برای کسانی که می‌خواهند وزن کم کنند!...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ سلامت
نتایج یک تحقیق جدید نشان داد که خوردن شکلات تلخ قبل از وعده های اصلی، افراد را از پرخوری باز می دارد. *** تصویر ماده‌ای غیر منتظره برای کسانی که می‌خ...ادامه مطلب»

«معجون ساده خانگی» که ۱۰برابر قوی‌تر از «آنتی‌بیوتیک» است...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ سلامت
قصد داریم ترکیبی طبیعی و خانگی را به شما معرفی کنیم که می‌تواند ۱۰برابر از آنتی‌بیوتیک قوی‌تر باشد و به‌نوعی معجزه کند. *** تصویر «معجون ساده خانگی» ...ادامه مطلب»

آسپرین خطرناکتر از آنچه فکر می کردیم! ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ سلامت
محققان انگلیسی در یک مطالعه جدید نتیجه گرفتند که خطرات مصرف آسپرین برای افراد مسن بسیار دستکم گرفته شده است، به واقع مصرف آسپرین خطر ابتلا به یک خونر...ادامه مطلب»

فواید جالب نگهداری گیاهان خانگی برای سلامت...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ زندگی سبز
شاید بسیاری از ما تصورکنیم گیاهان طبیعی صرفا نقشی تزئینی در خانه یا محل کار ما دارند. اما استفاده از این گیاهان در محل زندگی، علاوه بر این که جلوه زیب...ادامه مطلب»

راست قامت باشید راه‌های ساده برای پیشگیری از کمردرد ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ سلامت
کمردرد یکی از آن مشکلات شایعی است که پیر و جوان نمی‌شناسد و هر کسی می‌تواند به آن دچار شود. بسیاری از عادت‌هایی که ما در طول روز داریم، باعث می‌شود ک...ادامه مطلب»

جدیدترین موضع گیری وزیر خارجه کویت درباره ایران...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ سیاست
وزیر خارجه کویت اعلام کرد که کشورش در راستای ایجاد فضاهای گفتگو میان ایران و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس درباره موضوعات مورد اختلاف حرکت خواهد کرد...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF