فاطمه عبادی برنده فینال عصر جدید شد...
entekhab.ir۱۳۹۸/۰۶/۰۲ سرگرمی
بیش از ۲۴ میلیون رای مردمی در سبد ۵ فینالیست برنامه عصر جدید ریخته شد تا در ساعت های اولیه بامداد جمعه، محبوب ترین استعدادهای شناخته شده در برنامه عصر...»»»


درخشش دختران فوتبالیست ایرانی در ایتالیا ...
fa.euronews.com۱۳۹۷/۰۹/۲۹
گزارش از فرهمند علیپور جمعی از دختران ایرانی ساکن در شهر تورین ایتالیا که با هدف دور هم بودن و لذت بردن از بازی فوتبال تیمی را تشکیل داده بودند، اینک ...»»»


مستندی درباره‌ی قاچاق دختران رونمایی شد ...
isna.ir۱۳۹۶/۰۷/۱۹ اخبار
حسن عباسی در مراسم رونمایی از مستند «پول و پورن» گفت: افرادی از طریق روش‌های فاسد به زندگی بورژوازی رسیدند، این زندگی بورژوازی عامل نابودی ما است و می...»»»


تاریخ‌سازی در سکوت/بانوان کشتی‌گیر افتخار آفریدند+عکس ...
varzeshtoday.com۱۳۹۵/۰۷/۰۴
توسط :ورزش تودی دختران کشتی‌گیر در سکوت و به دور از غرور تمرینات خود را پیگیری کردند، بدون این که توقعی داشته باشند و تنها دلیل به جان خریدن تمرینات س...»»»


کیمیا علیزاده: برای دختران ایرانی خوشحالم/ مدال المپیک پنجمین مدال تار...
isna.ir۱۳۹۵/۰۵/۲۹
کیمیا علیزاده گفت: می‌خواستم پنجمین مدال تاریخ‌سازم را با مدال المپیک کسب کنم که این اتفاق افتاد. به گزارش ایسنا از ریو، کیمیا علیزاده بعد از کسب مدال...»»»


مهریه های عجیب اما واقعی دختران ایرانی!! ...
seemorgh.com۱۳۹۵/۰۳/۲۷ زندگی سبز
قصد داریم به بررسی جدیدترین و عجیب ترین مهریه هایی بپردازیم که از سوی دختران ایرانی تعیین شده اند. مهریه های دختران ایرانی مهریه‌هایی که بیشتر براساس...»»»


گفتگو با دنیا ناصر، ناظر جوان ایالات متحده در سازمان ملل متحد | ShareA...
share.america.gov۱۳۹۴/۱۱/۱۰ مردم
دنیا ناصر ناظر جوان ایالات متحده در سازمان ملل متحد و نخستین آمریکایی مسلمان در این جایگاه است. او منتخب مجله گلمور به عنوان یکی از برترین ده زن دانشج...»»»


اولین سایت رسمی همسان‌گزینی در ایران از راه رسید ...
shahrvand-newspaper.ir۱۳۹۴/۰۳/۲۶ اینترنت-آی.تی
معاون وزیر ورزش و جوانان: این سایت سالانه باعث ۱۰۰هزار ازدواج می‌شود شهروند| سایت رسمی برای پیدا کردن همسر در ایران، بالاخره از راه رسید؛ یک سایت که ...»»»


بی حجابی یواشکی علنی شد!...
tebyan.net۱۳۹۴/۰۳/۱۹ سیاست
حتما تاکنون با مدهای عجیب و غریب زیادی روبرو شده اید از مانتو های جلو باز گرفته تا گوش الاغی و... گاهی هم بعضی از این مدها شما را یاد 35 سال پیش می ا...»»»


ناگفته‌های دختر شایسته از پشت‌پرده مسابقات - خبرگزاری مهر...
mehrnews.com۱۳۹۳/۰۹/۱۸ مردم
سمانه زندی، دختری که به یکباره بر سر زبان ها افتاد و به اسم « دختر شایسته ایران» در مسابقات جهانی دختران مسلمان اندونزی مشهور شد تا همه کنجکاو شوند که...»»»ادامه