ادامه بارندگی در مناطق مختلف ایران؛ آب‌گرفتگی در تهران و بازگشت سیل به...
fa.euronews.com۱۳۹۸/۰۱/۰۶ طبیعت
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران، بارش برف و باران در ۲۵ استان کشور تا روز چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت. بر این اساس، پلیس راهنمایی و رانندگی ...»»»


شهرداری تهران در سه سال، پنج برابر بودجه 'بهبود محیط زیست' خرج امورمذه...
porcesh.ir۱۳۹۶/۱۱/۲۳ سیاست
پرسش:در سه سال اخیر که شهروندان تهران، در هوای آلوده و شهری با بحران‌های زیست محیطی زندگی کرده‌اند، شهرداری تهران، حدود پنج برابر بودجه‌ای را که به به...»»»


واکنش‌ها به سبک هنری برای حمله تروریستی تهران ...
isna.ir۱۳۹۶/۰۳/۱۷ هنر
بسیاری از هنرمندان و مسوولان هنری با انتشار عکس، مطلب، موسیقی یا طراحی پوستر به حمله تروریستی که ۱۷ خردادماه در تهران رخ داد، در شبکه‌های اجتماعی واکن...»»»


با حضور وزیر بهداشت انجام شد: افتتاح درمانگاه فوق تخصصی حضرت سید الشه...
dolat.ir۱۳۹۵/۰۲/۰۴ اخبار
سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که عصر امروز (جمعه) و همزمان با هفته سلامت به استان یزد سفر کرده است، ساختمان مرکز جامع خدمات سلامت شا...»»»


جنتی در جمع مردم زاهدان: پیروزی در عرصه مذاکرات از درخشان ترین رخداده...
dolat.ir۱۳۹۴/۱۱/۲۴ اخبار
وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: پیروزی جمهوری اسلامی ایران درمقابل قدرت های جهانی در عرصه مذاکرات از شاخص ترین و درخشان ترین رخدادهای تاریخی و سیاسی کشو...»»»


مسئول ستاد بزرگداشت دهه فجر جمعیت هلال احمر عنوان کرد: استقرار 34 پست ...
dolat.ir۱۳۹۴/۱۱/۲۱ اخبار
مسئول ستاد بزرگداشت دهه فجر جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه 34 پست امداد و نجات به منظور پوشش امدادی راهپیمایی 22 بهمن مستقر می شود، گفت: 2 مرکز درم...»»»


تمهیدات ترافیکی ویژه 22 بهمن اعلام شد ...
ion.ir۱۳۹۴/۱۱/۲۰ اخبار
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی یوم الله 22 بهمن ماه در پایتخت را اعلام کرد و گفت: این تمهیدات در دو مرحله اجرایی می شود. ایران آنلاین / س...»»»


قزوین گذرگاه یا سکونتگاه؟...
ion.ir۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سرگرمی
«ایران در طول تاریخ طولانی خود، دو شاهراه ارتباطی بزرگ داشته است. نخستین آنها شاهراه شرقی – غربی است که از خراسان آغاز می‌شود و از طریق آذربایجان به آ...»»»


کمپین پنج روزه شهرداری تهران در حمایت از کودکان کار و خیابان ...
koodakekar.ir۱۳۹۴/۰۳/۲۳ فرهنگ
مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان رفاه: کمپین پنج روزه شهرداری تهران در حمایت از کودکان کار و خیابان سه‌شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ – ۱۵:۰۸ مدی...»»»


عکسی که ارتش شاه را دستپاچه کرد ...
webzine.mehrnews.com۱۳۵۷/۱۱/۱۹ تاریخ
3روز مانده بود تا روزی که رسما به نام انقلاب اسلامی سند بخورد. 19 بهمن ماه 57 بود و 8روز از ورود امام خمینی(ره) به ایران می گذشت که جمعي از پرسنل نير...»»»ادامه