قطع گسترده اینترنت در ایران: دسترسی به فیلترشکن‌ و وی.پی.ان به شدت محد...
iranintl.com۱۳۹۸/۰۴/۰۶ اینترنت-آی.تی
کاربران در مناطق مختلف ایران از قطع گسترده و کندی شدید اینترنت و همچنین از کار افتادن بسیاری از فیلترشکن‌ها و وی.پی.ان‌ها خبر دادند. به گفته کاربران،...»»»


درآمدزایی از تماس‌های ناقص موبایلی ...
hamshahrionline.ir۱۳۹۵/۱۰/۱۸ اقتصاد
اقتصاد > اقتصاد‌ ایران - علی ابراهیمی: تداوم ضعف آنتن‌دهی و قطعی مکالمات تلفنی مشترکان اپراتورهای تلفن همراه موجب شده تا سازمان حمایت مصرف‌کنندگان از...»»»


شرکت فرانسوی در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری در «همراه اول» ...
qudsonline.ir۱۳۹۵/۰۶/۱۲ اقتصاد
روزنامه وال‌استریت‌ژورنال مدعی شد شرکت بزرگ مخابراتی فرانسه، شرکت «اورانژ اس.آ.»، در حال انجام مذاکرات اولیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در «شرکت ارتباطات س...»»»


ایرانی ها در گوگل دنبال چه می گردند؟...
web.zeytooni.com۱۳۹۵/۰۶/۱۰ اینترنت-آی.تی
در روزگار زندگی روی اینترنت، هر جست و جو یک اعتراف است و هر موتور جست و جو، یک کشیش مجازی برای ثبت اعتراف ها. هر روز میلیون ها نفر در سراسر کره زمین، ...»»»


اجرای طرح تغییر اپراتور تلفن همراه با حفظ شماره از 27 اردیبهشت 95 ...
citna.ir۱۳۹۵/۰۱/۱۵ دانش
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: طرح ترابردپذیری از 27 اردیبهشت سال 95 به مرحله اجرایی می رسد و در فاز پایلوت این طرح فعلا هیچ قیمتی تعیین نشده اس...»»»


با عرضه سامانه جدید سنجش سرعت اینترنت سنجش کیفیت اینترنت از سوی کاربرا...
ion.ir۱۳۹۴/۰۸/۲۰ اینترنت-آی.تی
برنامه‌ها و سیاستگذاری‌های گوناگونی در کشور برای توسعه شبکه اینترنت و افزایش سرعت و کیفیت آن در نظر گرفته شده است اما با این حال شاهد هستیم هنوز کاربر...»»»


روزهایی که تلفن همراه نقش ناجی را برای داغدیدگان «منا» داشت ...
ion.ir۱۳۹۴/۰۷/۱۹ اخبار
هزاران شهروند ایرانی، همه لحظه‌ها و ساعت‌های سخت فاجعه «منا» را پای تلفن سپری کردند. آنها با ذهنی پر از تشویش و اضطراب، چشم و گوش خود را به خطوط تلفن ...»»»


اپراتورها به رقابت با هم برمی خیزند ...
ion.ir۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اینترنت-آی.تی
تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که بعد از اجرای طرح ترابرد‌پذیری شماره یا جابه‌جایی در شبکه تلفن‌همراه اپراتورها با حفظ شماره همراه، تصمیم به استف...»»»


خدمت رسانی به مردم اولویت دولت یازدهم است ...
dolat.ir۱۳۹۴/۰۵/۲۴ اخبار
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با افتتاح چندین پروژه ارتباطی استان خراسان شمالی، در شورای اداری استان گفت: خدمت رسانی به مردم اولویت دولت یازدهم است. ...»»»


ایجاد محدودیت در مکالمات بین الملل و خدمات اینترنتی مخابرات در برخی اس...
ict.gov.ir۱۳۹۴/۰۵/۰۹ دانش
به دنبال بی توجهی شرکت مخابرات ایران به تعیین تکلیف بدهی های خود و اصرار به تضییع حقوق عمومی به رغم هشدارهای پیاپی شرکت ارتباطات زیرساخت ، از بامداد ر...»»»ادامه