وام یک میلیونی برای کمک به بانک‌هاست نه مردم/ آیا دولت به دنبال کاسبی ...
dana.ir۱۳۹۹/۰۱/۲۶ اقتصاد
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه دولت هنوز سیاست روشنی و دقیقی برای مقابله با ویروس کرونا ندارد و تصمیم نگرفته چه اقدامی انجام دهد، گفت: وام یک‌میلیون...»»»


فرمانده انتظامی تهران بزرگ: دستگیری 5 مظنون در پی انفجار در حرم امام خ...
dana.ir۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ارتش
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 5 مظنون در پی انفجار امروز در حرم مطهر امام خمینی(ره) خبر داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسین ساجدی‌نیا فر...»»»


واکنش مقامات کشورهای جهان به حملات تروریستی تهران...
dana.ir۱۳۹۶/۰۳/۱۷ سیاست
مقامات کشورهای جهان در پیام هایی حملات تروریستی امروز تهران را محکوم کردند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روسای جمهور، وزرای خارجه، روسای پارلم...»»»


جزئیات حمله آمریکا به کاروان ارتش سوریه در مرزهای جنوبی +نقشه...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ارتش
جنگنده های آمریکایی در این حمله از مرز اردن به خاک سوریه تجاوز کردند و نیروهای سوری را هدف قرار دادند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جنگنده های ...»»»


تلاش های گسترده برای استرداد "قاتل شهدای سرباز میرجاوه" از مجاری دیپلم...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ارتش
در حالی معاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان از پروسه تشریفاتی برای تحویل ریگی خبر می دهد که این وعده دو سال است از سوی مسئولان دولت یادزهم تکرار م...»»»


حکم شاه مازندران صادر شد + عکس...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ارتش
شرور معروف به شاه مازندران به 16 سال حبس محکوم شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میزان، حکم قطعی برای شرور معروف به شاه مازندران صادر ...»»»


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: افزایش 80 درصدی مناقشات با کشورهای همسا...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۰۳ اخبار
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ابتدای دولت یازدهم ما از 15 همسایه جمهوری اسلامی ایران با سه کشور مناقشه داشتیم و با مابقی مناسبات...»»»


مقصودی در گفت‌وگو با دانا: فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از مرز 8 هزار میل...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۰۳ اخبار
سخنگوی کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس به اظهارات اخیر محمدعلی نجفی ، مشاور رئیس جمهور در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان واکنش نشان داد و گفت: 15 نفر ...»»»


وزیر بهداشت در نماز جمعه تهران 10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم/ 16 درصد...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۰۱ سلامت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم که به مراتب خدمات بهداشتی آنها کمتر از روستاها است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه...»»»


قیمت نفت به 53 دلار رسید ...
dana.ir۱۳۹۶/۰۲/۰۱ اخبار
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۸ سنت افزایش به ۵۳ دلار و ۷ سنت رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، قیمت نفت روز جمعه افزایش یاف...»»»ادامه