تفاله چایتان را دور نریزید...
irinn.ir۱۳۹۹/۰۱/۲۴ طبیعت
یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از تفاله چای هم برای گیاهان و باغبانی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، چای، نوشیدنی محبوب بیشتر افراد است که...»»»


نحوه دریافت کارت خرید کالا با گرو گذاشتن یارانه ...
irinn.ir۱۳۹۶/۰۳/۱۴ اقتصاد
دریافت کنندگان یارانه می توانند با گرو گذاشتن حساب سرپرست خانوار، یک کارت اعتباری خرید کالا به ارزش 5 میلیون تومان دریافت کنند. بانک مرکزی این مبلغ را...»»»


2 هزار ایرانی قربانی باج افزار ...
irinn.ir۱۳۹۶/۰۲/۲۶ اینترنت-آی.تی
جدیدترین آمار ارائه شده از مرکز ماهر حکایت از آلوده شدن بیش از دو هزار قربانی به باج‌افزار wannacrypt دارد که حدود هزار و 500 قربانی از جانب این مرکز ...»»»


مسکو: اگر انگلیس از سلاح هسته ای استفاده کند، محو می شود ...
irinn.ir۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ارتش
روسیه در پاسخ به تهدید هسته ای انگلیس از محو شدن کل جزیره بریتانیا در صورت چنین اشتباهی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مایکل فالون وز...»»»


راننده وانت جنجالی: ماشین پدرم بود، می خواستم خسارت ندهم!...
irinn.ir۱۳۹۵/۱۱/۰۵ خودرو
راننده وانت پیکانی که هنگام عبور از یک خیابان یکطرفه، مثل بازی های کامپیوتری، با کوبیدن ماشینش به خودروهای دیگر، راهش را باز می کرد علت منهدم کردن خو...»»»


رونمایی از نخستین شناور اقیانوس‌ پیمای کشور در سواحل مکران...
irinn.ir۱۳۹۵/۱۱/۰۵ ارتش
با حضور معاون اول رئیس جمهور، نخستین شناور اقیانوس‌پیمای کشور در نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سواحل مکران رونمایی شد. به گزارش پایگاه اطلا...»»»


خط ارسال گاز ترکمنستان به ایران قطع شد...
irinn.ir۱۳۹۵/۱۰/۱۶ اخبار
شرکت ملی گاز ایران با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد: جریان گاز وارداتی از ترکمنستان به ایران به دلیل کارشکنی این کشور قطع شده است. به گزارش پایگاه ...»»»


محدودیت های جدید رانندگی...
irinn.ir۱۳۹۵/۱۰/۱۶ اخبار
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از محدودیت های جدید رانندگی در سال اول اخذ گواهینامه پایه ۳ طبق ابلاغ اخیر وزیر کشور خبر داد. به گزارش پای...»»»


عربستان از مسئولان سازمان حج ایران دعوت کرد...
irinn.ir۱۳۹۵/۱۰/۱۶ اخبار
مطبوعات ریاض امروز نوشتند: عربستان سعودی از ایران برای گفتگو درباره شرکت زائران در مراسم حج آینده دعوت کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر...»»»


جمعیت ایران از ۸۰ میلیون گذشت...
irinn.ir۱۳۹۵/۱۰/۰۶ اخبار
رئیس مرکز آمار ایران اعلام کرد: آمار جمعیت بر اساس نتایج اولیه سرشماری از مرز ۸۰ میلیون نفر عبور کرده است اما آمار قطعی و دقیق تر آن در پایان دی‌ ماه...»»»ادامه