زاهدان| استاد هتاک دانشگاه آزاد زاهدان اخراج شد - اخبار تسنیم ...
tasnimnews.com۱۳۹۷/۰۳/۰۶ فرهنگ
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از برگزاری سومین جلسه رسیدگی به تخلفات اعضای هیئت علمی خبر داد و گفت: استاد هتاک دانشگاه آزاد زاهدان اخراج شد. ...»»»


بزرگترین کارخانه دوچرخه‌سازی ایران تعطیل شد ...
tasnimnews.com۱۳۹۶/۰۱/۳۰ اقتصاد
رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه و موتورسیکلت با اشاره به اینکه سالانه دو میلیون دستگاه دوچرخه وارد کشور می‌شود، گفت: هزینه های بالای تولید و افزایش وار...»»»


برش‌های اقتصاد ایران در بشقاب فرانسوی‌ها چرا قراردادهای نفت و خودرویی...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۱۱/۱۸ اقتصاد
فرانسوی‌ها برای همه بخش‌های اقتصاد ایران، خواب‌های خوش دیده‌اند و با قراردادهایی که بسته‌اند، بهره حداکثری را از بازار پر مشتری ایران خواهند برد. به ...»»»


کیفیت هوای استان تهران در «وضعیت قرمز» قرار گرفت : عبدل‌آباد پاکترین و...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۱۰/۲۰ طبیعت
کیفیت هوای استان تهران برای سومین روز مستمر در شرایط ناسالم و قرمز برای همه افراد قرار گرفت و به سالمندان، گروههای حساس و بیماران توصیه می‌شود تا از ...»»»


حکم قصاص و اعدام قاتل ستایش تأیید شد ...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ارتش
شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور محکومیت قاتل ستایش قریشی به قصاص و اعدام را تأیید کرد. به گزارش تسنیم، شعبه 32 دیوان عالی کشور محکومیت قاتل ستایش قریشی به قص...»»»


خبرنگار صدا و سیما در حلب سوریه به شهادت رسید ...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۰۸/۲۲ اخبار
خبرنگار صدا و سیما عصر امروز در حلب به شهادت رسید. به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محسن خزائی خبرنگار اعزامی خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اس...»»»


نخست وزیر کانادا: قطع رابطه با ایران اقدامی اشتباه بود ...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۰۷/۱۸ سیاست
خست وزیر کانادا روز جمعه اذعان کرد تعطیلی سفارت این کشور در تهران و قطع رابطه دیپلماتیک با ایران، تصمیمی اشتباه بود. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری ...»»»


پرواز نخستین پهباد دانشجویان بوعلی سینا در آسمان همدان ...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ارتش
رئیس مرکز مطالعات شورای شهر همدان از پرواز نخستین پهباد دانشجویان بوعلی سینا در آسمان همدان خبر داد و گفت: مرکز مطالعات شورای شهر همدان از سه طرح دان...»»»


قاسمی: سعودی‌ها نمی‌توانند با فرافکنی‌ از مسئولیت کشته‌شدن هزاران زائر...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۰۶/۲۹ سیاست
در واکنش به بیانیه نشست وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس؛ قاسمی: سعودی‌ها نمی‌توانند با فرافکنی‌ از مسئولیت کشته‌شدن هزاران زائر خانه خدا شانه خالی...»»»


مجموعه گنجعلیخان : مسجد گنجعلی‌خان، مسجد اختصاصی حاکم کرمان + تصاویر ...
tasnimnews.com۱۳۹۵/۰۶/۲۶ تاریخ
خبرگزاری تسنیم: مسجد گنجعلی‌خان، در ضلع شمال شرقی میدان گنجعلی‌خان کرمان واقع شده که حدود سال ۱۰۰۷ هجری قمری توسط گنجعلی‌خان حاکم منصوب شاه عباس صفوی...»»»ادامه