محصولات طرح سنتی: همه جیز درباره ترمه و محصولات تولید شده از پارچه ترم...
artemisia.ir۱۳۹۴/۰۶/۰۱ بازرگانی
همه جیز درباره ترمه و محصولات تولید شده از پارچه ترمه ترمه چیست؟ ترمه، نوعی پارچه گرانبهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که از صنایع دستی نساجی ن...»»»


شعر پارسی - فروغ فرخزاد : پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی ست Irania...
1host2u.ir۱۳۹۲/۰۸/۰۲ اخبار
فروغ فرخزاد در روز ۲۴ بهمن، ۱۳۴۵ هنگام رانندگی بر اثر تصادف در جاده دروس-قلهک در تهران جان باخت. جسد او، روز چهارشنبه ۲۶ بهمن با حضور نویسندگان و همکا...»»»


گیاهان دارویی: آویشن معجزه شیراز ...
1host2u.ir۱۳۹۲/۱۰/۰۸ زندگی سبز
آویشن (Avishan) به عنوان گیاه طبی قرن ها مورد توجه ایرانیان بوده است و بی‌شک آویشن یکی از گران بها ترین گیاهان دارویی روی زمین است، زیرا مواد گوناگون ...»»»


گیاهان دارویی : خواص شکر تیغال ...
zabanekhorakiha.blogfa.com۱۳۹۳/۰۲/۲۴ زندگی سبز
اسم من شکر تیغال است گیاه من تیغی است از خانواده خارخاسک به نام تیغال و تیهال و منجک آن از دسته ای قاب بالان است به نام خزو کک طرز ساختمان من با سای...»»»


بوی جوی مولیان آید همی: درباره رودکی ...
fa.wikipedia.org۱۳۹۳/۰۷/۰۱ هنر
شعر پارسی و رودکی ملقب به استاد شاعران رودکی در بسیاری از موارد از اولین‌ها در ادبیات پارسی است. او آثار بسیاری را خلق نمود که متأسفانه جز پاره‌ای از ...»»»


دیده بان حقوق حیوانات- ایران » ثبت نام تور شکار یوزپلنگ در باغ وحش تهر...
arw.ir۱۳۹۲/۰۶/۱۲ اخبار
یوز کشان بدون جریمه در بخشی از این برنامه نمایشی، در رابطه با یکی از تهدیدات جدی یوزپلنگ ایرانی یعنی حضور دام در زیستگاه ها اطلاع رسانی شد. سال گذشته...»»»


کودتای ۲۸ مرداد ...
parseed.ir19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...»»»ادامه