اصغر فرهادی و دختر جانی دپ در افتتاحیه کن/ عکس

اصغر فرهادی و دختر جانی دپ در افتتاحیه کن/ عکس...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ مردم

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آرنو_دپلشن، #آزادی، #ارتباط، #اردیبهشت، #اسکار، #اصغر_فرهادی، #اعتراض، #بلوچی، #تحریم، #ترامپ، #جانی_دپ، #جدایی_نادر_از_سیمین، #جشنواره_فیلم، #جشنواره_فیلم_کن، #جشنواره_کن، #خبرآنلاین، #خبرگزاری، #خبرگزاری_خبرآنلاین، #خرداد، #سینما، #فرش_قرمز، #فرهنگ، #لی‌لی_رز_دپ، #ماریون_کوتیار، #مردم، #چهارشنبه


فرهنگ > سینما - هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن ، شامگاه چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت با حضور چهره‌های سرشناس دنیای سینما و سخنرانی کوتاه اصغر فرهادی آغاز به‌کار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، اصغر فرهادی کارگردان برنده دو جایزه اسکار که حضور در اسکار هشتادونهم را در اعتراض به سیاست‌های تبعیض‌آمیز ترامپ تحریم کرده بود ، همراه با لی‌لی رز دپ ، دختر جانی دپ در صحنه افتتاحیه هفتادمین جشنواره فیلم کن حاضر شد.
کارگردان « جدایی نادر از سیمین » ‌ در افتتاحیه کن گفت: « در جشنواره‌ فیلم کن فرهنگ‌ها با احترام با هم سخن می‌گویند. اینجا محلی است که مردم مشتاقانه درباره سینما و لحظات خاطره‌انگیز با هم گفت‌وگو می‌کنند. »
فرهادی ابراز امیدواری کرد که فیلم‌های به نمایش درآمده در بخش رقابتی جشنواره کن به « شرایط انسانی » مردم سراسر جهان روشنایی بخشند.

مونیکا بلوچی ، مجری مراسم هم در افتتاحیه کن گفت: « ما همه به شیوه خودمان ستاره هستیم. » او در ادامه افزود: « جلوی بروز و درخشش برخی ستاره‌ها را گرفته‌اند. هر ستاره‌ای باید آزادی از دست رفته‌اش را بیابد و آن‌گونه که شایسته است به درخشش ادامه دهد. »
تامین امنیت هفتادمین دوره جشنواره کن یکی از موارد مهم است که در مراسم افتتاحیه با حضور تعداد زیادی از نیروهای امنیتی در اطراف کاخ جشنواره به خوبی قابل مشاهده بود.
در افتتاحیه جشنواره بین‌المللی کن فیلم « اشباح اسماعیل » به کارگردانی آرنو دپلشن و بازی ماریون کوتیار به نمایش درآمد.
پدرو آلمادوار ، رییس هیات داوران این دوره از جشنواره فیلم کن گفت روح و روانش را به کل صرف انجام صحیح این کار خواهد کرد.
در هیات داوران این دوره از جشنواره فیلم کن چهره‌های سرشناسی چون مارن آده ، جسیکا چستین و ویل اسمیت نیز حضور دارند. چستین در مراسم فرش قرمز افتتاحیه جشنواره گفت: « کن جشنواره من است » . او از ارتباط ویژه خود با جشنواره گفت و به فیلم « درخت زندگی » اشاره کرد که سال ۲۰۱۱ او را به جشنواره کن کشاند.
هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن از ۲۷ اردیبهشت تا هفت خرداد برگزار خواهد شد.
منبع: ورایتی / ۱۷ می
http://variety.com/2017/film/markets-festivals/cannes-opening-ismaels-ghosts-will-smith-1202430572 /
---هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن ، شامگاه چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت با حضور چهره‌های سرشناس دنیای سینما و سخنرانی کوتاه اصغر فرهادی آغاز به‌کار کرد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

گزارش ایلنا از نشست خبری فیلم فروشنده؛ فرهادی، علیدوستی و حسینی در نشس...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ سرگرمی
نشست خبری با حضور گسترده خبرنگاران و عکاسان برگزار شد. در این نشست؛ اصغر فرهادی گفت: بخشی از کسانی که فیلم‌ها را متهم به سیاه‌نمایی می‌کنند قصد دیگری ...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

کتایون شهابی در میان داوران بخش اصلی جشنواره کن ...
ghasedaknews.net ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ مردم
پس از چهره‌های مطرحی چون «امیر کاستاریکا»، «وونگ کاروای»، «ایزابل هوپر»، «تیم برتون»، «رابرت دنیرو»، «نانی مورتی»، «استیون اسپیلبرگ» و برادران «کوئن» ...ادامه مطلب»

«در جستجوی فریده» چقدر در اسکار شانس دارد؟ ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ سرگرمی
ایرانی‌ها امسال درحالی‌که دو مجسمه اسکار در جیب دارند، با دست و دلی باز یک مستند را راهی اسکار کرده‌ و این تصمیم را درحالی گرفته‌اند که از ۴۰ سال قبل ...ادامه مطلب»


EOF