افزایش ۱۲۸ درصدی استرداد متهمان در خارج از کشور

افزایش ۱۲۸ درصدی استرداد متهمان در خارج از کشور ...
isna.ir ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ارتش

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #اسلامی، #ایران، #ایسنا، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #خبر، #رئیس_پلیس، #شعار، #شیرزاد، #قتل، #ناجا، #هادی_شیرزاد

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا از رشد ۱۲۸ درصدی استرداد مجرمان بین‌المللی در ۹ ماهه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.
به گزارش ایسنا ، سردار هادی شیرزاد درباره رسیدگی به شکایت شاکیان و استرداد مجرمان بین‌المللی ، اظهار داشت: شعار سازمان اینترپل "نا امن کردن جهان برای مجرمان" است و پلیس بین الملل ناجا همواره این موضوع را مد نظر قرار داده است.
وی با بیان اینکه تدابیر فرمانده نیروی انتظامی همواره در دستور کار پلیس بین الملل ناجا است ، افزود: متهمان بین‌المللی به اتهام قتل ، کلاهبرداری ، تحصیل مال نامشروع ، اخلال در نظام اقتصادی و صدور چک بلامحل از سوی کارکنان پلیس بین الملل تحت پیگرد قرار دارندکه پس از ردیابی ، شناسایی ، دستگیری به جمهوری اسلامی ایران مسترد می شوند به گونه‌ای که در ۹ ماهه امسال ، شاهد رشد ۱۲۸ درصدی استرداد متهمان از ۹ کشور و بالعکس بوده‌ایم.
رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در خاتمه گفت: با توجه به پروتکل‌های سازمان اینترپل و تلاش همکارانم ، تمام سعی ما بر این است هیچ متهمی نتواند از قانون بگریزد و حتی فراتر از مرزهای کشور نیز باید منتظر دستان پر قدرت قانون باشد.
دبیر خبر: زهرا روزبروزی

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
مرگ قاضی منصوری رسماً تأیید شد/پلیس بخارست: خودکشی است...
isna.ir ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ اخبار
رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی گفت که خودکشی و مرگ غلامرضا منصوری از سوی پلیس اینترپل در بخارست تأیید شد. به گزارش ایسنا، سردار هادی شیرزاد گفت: پ...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»

شهادت دو مرزبان در پی درگیری با اشرار مسلح در سردشت ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ ارتش
فرمانده مرزبانی ناجا از درگیری مرزبانان با اشرار مسلح در مرز سردشت در شب گذشته خبر داد و گفت: در این درگیری دو تن از مرزبانان غیور به درجه رفیع شهادت ...ادامه مطلب»


EOF