بازدید دکتر جهانگیری از ناوشکن جماران

بازدید دکتر جهانگیری از ناوشکن جماران...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #ارتش، #ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران، #اسحاق، #اسحاق_جهانگیری، #اسلامی، #اژدر، #ایران، #بومی، #تجهیزات، #جماران، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #دریادار_سیاری، #دریای_سرخ، #دریایی، #دولت، #طراحی، #فرود، #ناوشکن_جماران، #نیروی_دریایی_ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت، #کیش

، دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز (سه شنبه) در بخش پایانی سفر خود به کیش از بخش های مختلف ناوشکن جماران بازدید کرد و در جریان امکانات ، تجهیزات و مأموریت های این ناوشکن قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهور در ادامه ی برنامه های سفر یک روزه ی خود به جزیره ی کیش از ناوشکن جماران بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز (سه شنبه) در بخش پایانی سفر خود به کیش از بخش های مختلف ناوشکن جماران بازدید کرد و در جریان امکانات ، تجهیزات و مأموریت های این ناوشکن قرار گرفت.
در مراسم بازدید دکتر جهانگیری از ناوشکن جماران دریادار سیاری فرمانده ی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن استقبال از معاون اول رئیس جمهور ، گزارشی از مأموریت های این ناوشکن در دریای سرخ و حمایت از ناوگان کشتیرانی کشورمان ارائه کرد.
همچنین دکتر جهانگیری به هنگام بازدید از این ناوشکن از نیروهای ویژه ی نیروی دریایی که در این ناوشکن فعالیت دارند سان دید.
ناوشکن جماران به موشک های ضدکشتی و موشک های سطح به هوا و اژدر و رادار الکترونیکی مجهز است و طول آن 94 متر و وزنش بیش از 1500 تن است.
همچنین قابلیت فرود و برخاست بالگرد بر عرشه ی این ناوشکن ازویژگی های مهم آن است.
گفتنی است ناوشکن جماران با فناوری بومی توسط متخصصان جوان کشورمان طراحی و ساخته شده است.

------...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

مراسم الحاق ناوشکن دماوند به نیروی دریایی ارتش امروز برگزار می شود ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ارتش
با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر دفاع مراسم الحاق ناوشکن دماوند به نیروی دریایی ارتش امروز برگزار می شود ناوشکن پیشرفته دماوند امروز به طور ر...ادامه مطلب»

زندگی‌نامه دریادارحبیب‌الله سیاری...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ مردم
حبیب‌الله سیاری (زاده ۱۹ دی ۱۳۳۴ در نوبندگان فسا) دریادار تکاور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده این نیرو از ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ تا ۱۴ آبان ۱...ادامه مطلب»

دریا یک دارایی ارزنده ملی و ثروت‌آفرین است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
در اقتصاد دانش بنیان مهم این است که بدانیم چگونه می توانیم از فکر ثروت آفرینی کنیم. این حرکت فناورانه در کشور ما نیز آغاز شده و شرکت هایی با مدیران می...ادامه مطلب»

روسیه سامانه اس 300 به روز شده را تحویل ایران می دهد ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۳۰ اخبار
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تحویل سامانه اس 300 به روز شده از سوی روسیه به جمهوری اسلامی ایران خبر داد. وزیر دفاع با بیان اینکه سازمان صنایع...ادامه مطلب»


EOF