طرح پاکسازی نقاط جنگلی آلاشت

طرح پاکسازی نقاط جنگلی آلاشت ...
yjc.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت

کلیدواژه ها:#، #Yjc.ir، #آلاشت، #باشگاه_خبرنگاران، #باشگاه_خبرنگاران_جوان، #جهانی، #خرداد، #ساری، #طبیعت، #محیط_زیست، #هما

نخستین برنامه پاکسازی طبیعت منطقه آلاشت از زباله با تلاش پویش مردمی « هما » (همیاران محیط زیست آلاشت) شنبه 15 خرداد در این شهر برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، این پویش متشکل از جوانان و فعالان محیط زیست اهل آلاشت ، به مناسبت 16 خرداد روز جهانی محیط زیست ، اقدام به برگزاری چنین برنامه‌ای کرده است.
این اقدام در راستای فرهنگسازی و برانگیختن حس مشارکت و ایجاد همدلی در رسیدن به کوهستانی پاک برگزار می‌شود.
جمع‌آوری ، بسته‌بندی و انتقال زباله‌های رها شده در عرصه‌های جنگلی تعیین شده ، با همکاری اعضای پویش ، ساکنان محلی و سایر علاقه‌مندان از برنامه‌هایی است که در این روز انجام خواهد شد.
اعضای پویش و ساکنان محلی و علاقه‌مندان به محیط زیست طبق برنامه‌ریزی‌ها ساعت 9 صبح روز شنبه 15 خرداد در « کاربار تپه‌سر » آلاشت گرد هم آمده و پس از آن حرکت به سمت عرصه‌های جنگلی انتخاب شده و پارک جنگلی آلاشت آغاز می‌شود.
اعضای این پویش مردمی و زیست‌محیطی از همه علاقه‌مندان به محیط زیست برای حضور در این فعالیت زیست‌محیطی دعوت کردند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

محیط ‌زیست تهران، 9 برابر بحرانی‌تر از میانگین جهانی است ...
yjc.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ طبیعت
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان عنوان شد؛ محیط ‌زیست تهران، 9 برابر بحرانی‌تر از میانگین جهانی است عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: وضعیت محیط ‌زیست...ادامه مطلب»


EOF