آرزوی های ملی پوشان پس از برگزاری نخستین تمرین در برزیل

آرزوی های ملی پوشان پس از برگزاری نخستین تمرین در برزیل ...
irna.com ۱۳۹۳/۰۳/۱۶

کلیدواژه ها:#، #Irna.com، #ارتباط، #استقلال، #اشکان_دژاگه، #اصفهان، #ام_صلال، #ایران، #ایرنا، #بختیار، #بختیار_رحمانی، #برزیل، #بیگ، #تاریخ، #تهران، #تیم_ملی، #تیم_ملی_فوتبال_ایران، #تیموریان، #جام_جهانی، #جام_جهانی_2014، #جلال_حسینی، #جهانی، #خدا، #خسرو، #خسرو_حیدری، #خوزستان، #خوشحال، #دروازه، #ذوب_آهن، #سلامت، #سپاهان، #سید_جلال_حسینی، #شاندیز، #علیرضا_جهانبخش، #فدراسیون، #فدراسیون_فوتبال، #فوتبال_ایران، #مردم، #مردم_ایران، #ملت، #ملی_پوشان، #مهرداد، #هلند، #پرسپولیس، #پژمان_منتظری، #چهارشنبه

تهران-ایرنا-بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برگزاری نخستین تمرین خود در برزیل از آرزو های خود گفتند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال ، سید جلال حسینی مدافع میانی تیم ملی فوتبال کشورمان دراین باره گفت: از مردم عزیزم می خواهم که برای ما دعا کنند و آرزویم این است که بتوانیم نماینده خوبی برای ایران باشیم و بهترین عملکرد را داشته باشد و چهره خوبی چه به لحاظ فوتبالی و چه به لحاظ رفتاری از خود و ایران عزیز در برزیل به نمایش بگذارد.

احمد ال نعمه دیگر مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درهمین خصوص گفت: امیدوارم بتوانیم بازی های خوبی ارایه دهیم و سربلند به ایران بازگردیم دوست دارم مردم خوب کشورمان همانند همیشه ما را از دعای خیرشان بی نصیب نکنند و در بازیهای جام جهانی ما را تنها نگذارند.

خسرو حیدری که نامش در فهرست مهاجمان تیم ملی آورده شده است نیز به پرواز خوب تیم ملی به برزیل اشاره کرد و افزود:با اینکه مسافت طولانی در پرواز بودیم ، خیلی خسته نشدیم. به امید خدا از همین امروز (چهارشنبه) که تمرینات را شروع می کنیم ، باید خیلی جدی کار کنیم ، برای اینکه بازی های سختی پیش رو داریم.

آندرانیک تیموریان هافبک تدافعی و ملی پوش تیم استقلال تهران نیز درهمین ارتباط اظهارداشت:امیدوارم که تیم ملی بازی های خوبی در مسابقات جام جهانی انجام دهد و در نهایت تمام بازیکنان در سلامت کامل باشند و با توکل به خدا تمام تلاشمان را می کنیم تا نتیچه مناسب و در خور شان بدست بیاوریم.

اشکان دژاگه مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و ستاره تیم ملی نیز گفت: آرزوی من این است که تمام بازیکنان تیم ملی هیچ مشکلی نداشته باشند و همه صحیح و سالم باشند و ان شاءاله بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

بختیار رحمانی کاپیتان و ملی پوش تیم فولاد خوزستان دیگر هافبک تیم ملی نیز گفت:به امید خدا تمام بازیکنان با سربلندی به ایران بازگردند و در این مسابقات بتوانیم سربلند و موفق بیرون بیاییم.

حسین ماهینی مدافع ملی پوش پرسپولیس نیز دراین باره بیان کرد:امیدوارم حمایت مردم مانند مرحله مقدماتی جام جهانی ادامه داشته باشد و ما را دعا کنند تا بتوانیم آبرومندانه در جام جهانی بازی کنیم و از نام کشورمان دفاع کنیم و آرزو دارم که همه بچه ها صحیح و سالم باشند و بتوانیم بهترین عملکرد در برزیل داشته باشیم.

پژمان منتظری مدافع ام صلال قطر نیز با ابراز امیدواری از اینکه تیم ملی بازی های خوبی را به نمایش بگذارد ادامه داد:ان شااله بازیکنان این مسابقات را به سلامت پشت سر خواهند گذاشت و بتوانیم بازیهای قابل قبولی را ارائه بدهیم. به ملت ایران با تمام وجود قول می دهیم که با تمام جان و دل در زمین فوتبال بازی کنیم.

علیرضا جهانبخش مهاجم نایمخن هلند نیز که به عنوان پدیده تیم ملی مطرح است دراین خصوص گفت:به طور قطع آرزویم این است که تیم ملی عملکرد خوبی در مسابقات جام جهانی داشته باشد بازیکنان اردوهای آماده سازی خوبی را بازیکنان پشت سر گذاشتند و همه شرایط خوبی دارند و به برزیل آمده ایم تا مزد زحمت هایمان را بگیریم و برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

قاسم حدادی فر هافبک تدافعی تیم فوتبال ذوب آهن و تیم ملی نیز اظهارداشت:

ابتدا برای همه بازیکنان و کادر فنی آرزوی سلامتی دارم و بعد از آن امیدوارم بتوانیم با دست پر از این مسابقات برگردیم و دل مردم را شاد کنیم.

هاشم بیگ زاده مدافع ملی پوش تیم استقلال تهران نیز عنوان کرد:برای تمامی مردم ایران و بازیکنان تیم ملی ایران که در این تورنمنت حضور دارند آرزوی سلامتی دارم واقعا احتیاجی نیست که از مردم خوب کشورم بخواهیم ما را حمایت کنند چرا که تا الان به اندازه کافی حمایت کرده اند برهمین اساس اطمینان می دهم با تمام وجود مقابل رقبا حاضر شده و خواهیم جنگید و آنان را خوشحال خواهیم کرد.

امیرحسین صادقی دیگر مدافع ملی پوش استقلال نیز اضافه کرد: دوست دارم همانطور که از تهران ما را همراهی کردند و لبخند بر لبهای مردمم بود ، ان شاءاله موقع برگشت هم لبخند روی لبهای آنها باشد و بتوانیم با یک نتیجه خوب و روی خندان به ایران بازگردیم.

مهرداد پولادی مدافع ملی پوش پرسپولیس نیز دراین خصوص گفت:به برزیل آمده ایم تا از نام کشورمان دفاع کنیم و این قول را به مردمان می دهیم که با تمام وجود برای سر بلندی ایران تلاش کنیم و آرزو می کنم که همه با سلامتی کامل این مسابقات را به پایان ببریم و به دور دوم مسابقات جام جهانی 2014 برزیل صعود کنیم.

رحمان احمدی دروازه بان ملی پوش تیم سپاهان اصفهان نیز گفت:آرزو دارم که اینجا بازی هایی را انجام دهیم که دل مردم شاد شود و از آنان می خواهم همانند همیشه ما را دعا کنند تا ان شااله بتوانیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

رضا حقیقی شاندیز هافبک تدافعی و ملی پوش تیم پرسپولیس تهران نیز درخاتمه آرزوی های بازیکنان تیم ملی بیان داشت:آرزویم صعود تیم ملی از گروه ششم این رقابت ها است واگر این مهم اتفاق بیفتد نقطه عطفی در تاریخ فوتبال به ثبت خواهد رسید و از مردم عزیز کشورم هم می خواهم که مانند همیشه تیم ملی ایران را دعا کنند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
تیم ملی بدون کریمی و رحمتی 30 بازیکن ایران برای حضور در جام جهانی معرف...
qudsonline.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۴
فهرست سی نفره تیم ملی فوتبال ایران از سوی کارلوس کی‌روش به فیفا معرفی شد. به گزارش سایت فدراسیون فوتبال،کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران 30 بازیکن...ادامه مطلب»

کی روش ۳۸ بازیکن را به تیم ملی دعوت کرد...
irinn.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۲
*** سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال اسامی ۳۸ بازیکن منتخبش برای حضور در اردوی تیم ملی را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کادرفنی تیم ...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر بلاروس ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
در اردوی تدارکاتی اتریش رقم خورد؛ تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر بلاروس تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در بیستمین دوره مسابقات جام جهانی آ...ادامه مطلب»

فهرست تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد ...
sport.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
جام جم ورزشی: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار این تیم برابر گوام و هند 23 بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرد. به گزارش جام جم ور...ادامه مطلب»


EOF