پرتال:

طالبان در حال کوچ اجباری هزاره‌های افغانستان است ...
mehrnews.com ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ارتش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، طالبان هزاران نفر از شهروندان هزاره افغانستان را مجبور به کوچ از خانه و زمین خود در شمال و جنوب افغانستان کرده...ادامه مطلب»

۳۰ میلیون نفر در ایران زیر خط فقر مطلق زندگی می‌کنند...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ فرهنگ
حدود ۱۰ میلیون "خانوار" زیر خط فقر زندگی می‌کنند. معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در گزارشی اعلام کرد که تا سال ۹۹، ۲۶ میلیون نف...ادامه مطلب»

پیک ششم چقدر به ما نزدیک است؟ جولان کرونا در گیلان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ سلامت
هرچند پیک ششم هنوز خیز برنداشته، اما در کمین است تا خود را به تخت‌های بیمارستان‌ها برساند. آن‌ هم در ایامی که بسیاری از مناسبت‌ها و سفرها با کمترین رع...ادامه مطلب»

طاعون به کمک حیات‌وحش مازندران آمد! ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ اخبار
فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست مازندران: امسال مجوز شکار حیات‌وحش به‌دلیل شیوع طاعون نشخوارکنندگان در مازندران صادر نمی‌شود. به گزارش همشهری آنلاین به ن...ادامه مطلب»

روزگار بحرانی آنکارا سقوط آزاد لیر ادامه دارد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ اخبار
همزمان با وخیم‌ شدن شرایط ارزی و تورمی ترکیه، تنش‌های این کشور با قدرت‌های غربی نیز رو به افزایش است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه همشهری،...ادامه مطلب»

سومین توییت فارسی ادوارد اسنودن این بار بدون گربه و موش | وقتی زبان فا...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ مردم
افشاگر بزرگ آمریکایی که چند روز است با نوشتن توییت‌های فارسی جنجال و حاشیه به پا کرده، در سومین توییت فارسی خود این بار سراغ موش و گربه نرفت. به گزارش...ادامه مطلب»

بیوگرافی ماه جبین حکیم والیبالیست افغان؛ از تور والیبال تا سربریده شدن...
imna.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ اخبار
ماه‌جبین حکیمی، از بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان افغانستان توسط طالبان سر بریده شد. ‌به گزارش خبرنگار ایمنا، ماه جبین حکیمی، متولد شهر کابل در افغان...ادامه مطلب»

چهار دلیل برای سیاست تهاجمی ترکیه به ایران ...
news.gooya.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ سیاست
نویسنده: ابوالفضل پازوکی، دانشجوی ارشد روابط بین الملل دانشگاه بین الملل قبرس دیپلماسی ایرانی - روابط نوین تهران - آنکارا در یک صد سال گذشته فرازها و ...ادامه مطلب»

شکنجه سیاه فرحناز خلیلی رازگشایی می شود! ...
citna.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ فرهنگ
مدتی قبل دختر بوشهری به دلیل اینکه مورد تجاوز قرار گرفت دست به خودکشی زد. به گزارش رکنا، اوایل شهریور ماه امسال پیکر بی جان فرحناز خلیلی به بیمارستان ...ادامه مطلب»

مولانا » دیوان شمس » دلبر و یار من تویی رونق کار من تویی » ...
ganjoor.net ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ هنر
شعر پارسی از مولانا » دیوان شمس » دلبر و یار من تویی رونق کار من تویی » ای شده از جفای تو جانب چرخ دود من جور مکن که بشنود شاد شود حسود من بیش مکن تو ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF