جستجو: ماه=04-آوریل روز=12 بخش=History

تاجگذاری شاپور یکم، دومین شاهنشاه ساسانی ...
fa.wikipedia.org 12/04/240 تاریخ
شاپور یکم، دومین شاهنشاه ایران‌شهر از دودمان ساسانی بود که پس از مرگ پدرش اردشیر بابکان، مؤسس شاهنشاهی، در ۱۲ آوریل ۲۴۰ میلادی به فرمانروایی رسید. وی ...ادامه مطلب»

دایره مینا پس از 4 سال بر پرده سینما ...
1host2u.com ۱۳۵۷/۰۱/۲۳ تاریخ
دایره مینا در ۱۳۵۳ ساخته شد اما پروانه نمایش نگرفت. تا آن که سرانجام در ۱۳۵۶ پروانهٔ نمایش گرفت و خیلی زود در جشنوارهٔ پاریس (پاییز ۱۳۵۶) به نمایش درآ...ادامه مطلب»

ارزش اموال داخلی بابک زنجانی مشخص شد، بابك زنجانی اعتراف کرد ...
tebyan.net ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ تاریخ
یكی دیگر از نمایندگان مجلس از «چك» بابك زنجانی برای اردیبهشت ماه خبر داده است و حالا مجموعه شرایط نشان می‌دهد كه بابك زنجانی در حال همكاری است تا شاید...ادامه مطلب»

طاووس خانم وفادارترین زن حرمسرای فتحعلی شاه بین 1000 زن! ...
tebyan.net ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ تاریخ
اج‌الدوله (1209-حدود 1260 قمری) ادیب، شاعر و خطاط و همسر چهل و دوم فتحعلی شاه قاجار بود. نامش «طاووس خانم» بود و تباری گرجی داشت.در اصفهان متولد شد. ...ادامه مطلب»

ایران برای چهارمین بار متوالی بر سکوی قهرمان جام جهانی کشتی آزاد ...
isna.ir ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ تاریخ
اتحادیه جهانی:‌ ایران باوفاترین تماشاگران کشتی را دارد احسانپور: انگار در تهران کشتی می‌گرفتم/ محمدی: برای چنین روزی آماده شده بودیم و ملی‌پوش کشتی ای...ادامه مطلب»

شهر ارواح، 3 میلیون دلاری در لتونی + عکس ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ تاریخ
اسکروندا در لتونی که در دوران جنگ سرد پنج هزار نفر جمعیت داشت به" شهر ارواح" مشهور شده است و با قیمت سه میلیون دلار به یک شرکت روسی فروخته شد. شهر اسک...ادامه مطلب»

کشف مومیایی زن 1500 ساله+ عکس ...
seemorhttp ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ تاریخ
این بشر باستانی لای یک نمد پیچیده شده است و از این حیث بسیار حائز اهمیت است که نخستین نمونه از به خاک‌سپاری مردم ترک در دوران باستان در آسیای میانه ب...ادامه مطلب»

رییس جمهوری پس از امضای اسناد همکاری تهران – آستانه: امضای 66 سند همک...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ تاریخ
رییس‌ جمهوری اسلامی ایران، امضای 66 سند همکاری میان بخشهای خصوصی و دولتی ایران و قزاقستان را نقطه عطفی در روابط تهران – آستانه دانست و تأکید کرد: تهرا...ادامه مطلب»

مجلس با حذف سه دهک بالای جامعه از دریافت یارانه موافقت کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ تاریخ
نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافقت کردند که سه دهک بالای جامعه از دریافت یارانه حذف شوند. به گزارش ایرنا، نمایندگان در ادامه جلسه علنی سه شنبه -24 فرو...ادامه مطلب»

رییس جمهوری در نشست هیاتهای عالیرتبه ایران و ایتالیا: ایتالیا پیشگام ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ تاریخ
رییس‌ جمهوری با اشاره به روابط دوستانه، تاریخی و عمیق جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا، بر ضرورت توسعه و تحکیم همه جانبه مناسبات میان دو کشور تأکید کرد و...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF