جستجو:کلیدواژه=آتشفشان

بازگشت بوی تعفن به تهران؛ علت نامعلوم ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ طبیعت
بوی نامطبوعی در مناطق مختلف تهران به مشام می‌رسد. ساکنان محدوده‌های ونک، پل مدیریت، پیروزی، یافت آباد، آزادی، انقلاب و میدان امام حسین از بو شکایت کرد...ادامه مطلب»

اداره محیط زیست استان تهران: منشاء بوی نامطبوع پایتخت پیدا نشد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ طبیعت
کیومرث کلانتری، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران می گوید «منبع مشخصی» برای بوی نامطبوع اخیر در پایتخت پیدا نشد. به گزارش خبرگزاری ایسنا مدیر کل حفا...ادامه مطلب»

احتمال فوران انفجاری دماوند در آینده ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ طبیعت
عضو هیات علمی پژوهشکده علوم زمین با بیان اینکه بسته به اینکه آتشفشان دماوند در چه فصلی فعال شود، منطقه‌ای را تحت تاثیر قرار می‌دهد، گفت: بر اساس مطالع...ادامه مطلب»

ثبت بی‌ سابقه دمای 7 درجه در قله دماوند...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ طبیعت
معاون زمین‌شناسی سازمان زمین‌شناسی با تاکید بر اینکه در ایران آتشفشان فعالی وجود ندارد و همگی آنها جز آتشفشان‌های نیمه فعال هستند،‌ گفت: به دلیل خروج ...ادامه مطلب»

کشف یک قاره گمشده زیر آب! + تصاویر ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ اخبار
یک سفر تحقیقاتی به "زیلاندیا" اسرار قاره هشتم زمین را فاش کرد؛ دانشمندانی که برای کاوش به این سرزمین سفر کردند، با اطلاعات فراوانی درباره این هشتمین ق...ادامه مطلب»

سند مداخله پوتین به نفع ترامپ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ اخبار
دنیای اقتصاد: در اوایل ماه اوت یک پاکت با محتوای فوق‌العاده مهم وارد کاخ سفید شد. این پاکت از سوی سیا به کاخ سفید فرستاده شده بود. به نوشته روزنامه وا...ادامه مطلب»

آتشفشان ژاپنی در آستانه فورانی بزرگ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ اخبار
دانشمندان پس از مشاهده سرعت گرفتن تولید ماگما در درون کوه ساکوراجیما، اعلام کردند این کوه که یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های ژاپن به شمار می‌رود، در آستا...ادامه مطلب»

یکی از خطرناک ترین آتشفشان های جهان پس از ۱۳۸ سال فعال شد و فوران کرد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ طبیعت
آتشفشان «کوتوپاکسی» در اکوادور، فوران کرد. وتوپاکسی یکی از خطرناکترین آتش فشان های جهان به شمار می رود و فوران های مکرر آن تاکنون ویرانی های بسیاری به...ادامه مطلب»

فوران آتشفشانی ۸ میلیون گلبرگ فوران آتشفشانی ۸ میلیون گلبرگ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ دانش
حادثه > خارجی - سن‌خوزه شرکت مشهور تولید‌‌ لوازم صوتی‌ تصویری از ۸میلیون گلبرگ برای فوران رنگی یک آتشفشان استفاد‌‌ه کرد‌‌ و آگهی تبلیغاتی بی‌مانند‌‌ی...ادامه مطلب»

شب، کویر، سکوت و کمپی نابسامان/ فصل گردشگری در گرمترین نقطه زمین آغاز ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۷/۱۵ طبیعت
شب، کویر، سکوت و کمپی نابسامان/ فصل گردشگری در گرمترین نقطه زمین آغاز شد کرمان – خبرگزاری مهر: با آغاز فصل گردشگری در کویر شهداد کویرنوردان و علاقمندا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF