جستجو:کلیدواژه=اتاق اصناف

بازار بزرگ تهران ۲ هفته تعطیل شد ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ اخبار
اتاق اصناف تاکید کرده که علاوه بر مشاغل غیرضروری، بازار بزرگ تهران نیز از روز شنبه به مدت دو هفته تعطیل است. به گزارش ایسنا، اتاق اصناف طی اطلاعیه‌ای ...ادامه مطلب»

فعالیت ۷۵ درصد مشاغل از شنبه به‌جز استان تهران ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ اخبار
رئیس اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه از روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۷۵ درصد واحد‌های صنفی در سراسر کشور (به جزء استان تهران) فعالیت خود را از سر می‌گیرند،...ادامه مطلب»

صادرات مرغ ممنوع شد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ واردات-صادرات
تسنیم نوشت سخنگوی اتاق اصناف گفت: با مصوبه ستاد تنظیم بازار صادرات مرغ در اسفند امسال و فروردین سال آینده ممنوع شده است مجتبی صفایی افزود: برای ایجاد...ادامه مطلب»

روایت رییس كل بانك مركزی از حاشیه نشین شدن دلار ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ اخبار
رییس كل بانك مركزی، دستاوردهای برجام برای اقتصاد ایران را چشمگیر و غیرقابل انكار توصیف كرد و گفت: 60 تا 70 درصد از انتظارات از توافق هسته ای محقق شده...ادامه مطلب»

اهم اخبار اقتصادی ایرنا در هفته گذشته؛ لغو تحریم برخی از شرکت های صنع...
irna.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ اقتصاد
تهران- ایرنا- خسارت بیش از 1500میلیارد تومانی حادثه ساختمان پلاسکو، لغو تحریم شمار دیگری از شرکت های مرتبط با صنعت نفت ایران از سوی اتحادیه اروپا و اع...ادامه مطلب»

استفاده از رنگ فرش برای آلوچه و لواشک در برخی فروشگاه های فرحزاد (+عکس...
asriran.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ سلامت
همچنین در یکی از واحد های عرضه کننده مواد پروتئینی هم مشخص شد کله پاچه پاک نشده و با پوست در کنار گوشت مرغ نگهداری می شود. این وضعیت باعث آلودگی گوشت ...ادامه مطلب»

با حذف قیمت مصرف کننده و جایگزینی با قیمت عمده فروشی انجام می‌شود طرح ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ اخبار
زمزمه حذف قیمت مصرف کننده از روی کالاهای مصرفی از سال گذشته از سوی برخی از اتحادیه‌های صنفی مطرح شد. ایران آنلاین / درواقع جرقه این طرح از زمانی زده ...ادامه مطلب»

چرا مرغهای (کی اف سی) سوخاری نشدند؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ اخبار
کی اف سی درست یک روز بعد از آغاز فعالیتش در حالی پلمپ شد که مدیرعامل این شرکت از داشتن مجوز فعالیت خبر داده است و بسته شدن را سوءتفاهم می داند. ماجرا ...ادامه مطلب»

چند نفر از مدیران دولت هویدا بازداشت شدند ...
tarikhirani.ir ۱۳۵۷/۰۶/۲۰ تاریخ
تاریخ ایرانی: در روز ۲۰ شهریور ۱۳۵۷ گروهی از مقامات عالی کشور شامل برخی وزیران و معاونین سابق وزارتخانه‌ها به اتهام سوءاستفاده و ایجاد نارضایتی در میا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF