جستجو:کلیدواژه=ایران و ایالات متحده

مذاکره ایران و آمریکا؛ از اعلام آمادگی مشروط روحانی تا بدبینی پومپئو ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ سیاست
با وجود افزایش تنش میان ایران و ایالات متحده در هفته‌های گذشته به‌ویژه پس از سرنگون شدن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران، اعمال تحریم‌ها...ادامه مطلب»

حادثه برای چند شناور ایران در خلیج‌فارس ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ اخبار
شش شناور باری از جمله پنج شناور پهلو گرفته در بندر«نخل تقی» و یک شناور لنگرانداخته در بندر «بوالخیر» استان بوشهر ایران در جریان آتش‌سوزی بعدازظهر جمعه...ادامه مطلب»

اقدام نامانوس سرکنسول آمریکا برای جلوگیری از همکاری با ایران ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ اقتصاد
تحریم‌های آمریکا علیه ایران روابط کلان آلمان و جمهوری اسلامی را فلج کرده است. تنها شرکت‌های متوسط با ایران در ارتباطند. اکنون سرکنسول آمریکا در هامبور...ادامه مطلب»

پاسخ ظریف به پیام توییتری ترامپ: چهل سال شکست آمریکا ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ سیاست
محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران با انتشار پیامی در حساب توییتری خود به پیام دونالد ترامپ درباره چهلمین سالگرد انقلاب بهمن ۱۳۵۷ پاسخ داد. آقای ظریف در...ادامه مطلب»

اعلام دلیل بازداشت خبرنگار «پرس تی وی» در آمریکا ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ اخبار
مقامات آمریکا تایید کردند که بازداشت گوینده زن تلویزیون «پرس‌تی‌وی» ایران با ادای شهادت در دادگاه مرتبط بوده و اتهامی متوجه او نیست. مرضیه هاشمی تاکنو...ادامه مطلب»

وزیر خارجه قطر: دوحه می‌تواند پل میان تهران و واشنگتن باشد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ سیاست
محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر روز پنجشنبه گفت که مناقشه ایران و آمریکا این کشور را در موقعیت دشواری میان یک متحد و یک همسایه قرار داده است...ادامه مطلب»

دیوان بین‌المللی دادگستری رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا را آغاز کرد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ اخبار
بوسیله Euronews با استفاده از رویترز، خبرگزاری فرانسه • به روز شده در: ۲۷/۰۸/۲۰۱۸ دیوان بین‌المللی دادگستری روز دوشنبه رسیدگی به پرونده شکایت ایران ...ادامه مطلب»

مذاکرات سه جانبه مسقط پایان یافت ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ اخبار
مذاکرات سه جانبه مسقط پایان یافت رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان به طرف های غربی بویژه آمریکا یادآور شده است که تحریم نمی تواند عاملی برای فشار به جمهور...ادامه مطلب»

خوشحالی مقام ارشد آمریکا از پیروزی ایران ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
شاید طرفداران والیبال امریکا از حرفم خوششان نیاید اما من خوشحالم که تیم ملی والیبال ایران به چنین موقعیتی دست یافته است. خوشحالی مقام ارشد آمریکا از پ...ادامه مطلب»

گفت و گوی متفاوت «قانون» با آلن ایر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عاشق د...
ghanoononline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ سیاست
در خلال رقابت‌های انتخاباتی، اوباما گفت عقل حکم می‌کند با ایران ارتباط برقرار شود موفقیت در مذاکرات گامی مهم در رسیدن به روابطی مبتنی ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF