جستجو:کلیدواژه=تایوانی

عنصر مشترک ۷ کشور پیروز در نبرد با کرونا ...
isna.ir ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ سلامت
به دنبال نمونه‌هایی از رهبری واقعی در بحران کرونایی جهان هستید؟ از ایسلند تا تایوان و از آلمان تا نیوزیلند زنان در حال نمایش قدرت خود برای مدیریت اوضا...ادامه مطلب»

چرا آمریکا درباره شیوع کرونا متهم است؟ ...
tn.ai ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ سیاست
رفتارهای مقام‌های دولت آمریکا موجب شکل‌گیری ابهاماتی درباره اینکه آمریکایی‌ها ممکن است مبدأ انتشار یا منشأ تولید ویروس کرونای جدید باشند. به گزارش گر...ادامه مطلب»

چین مجوز پرواز سه خط هوایی آمریکا را لغو کرد...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ خودرو
با اتمام مهلت چین به خطوط هواپیمایی آمریکا مبنی بر اصلاح نام تایوان و تغییر آن از کشور تایوان به 'چین تایپه' در وب سایت هایشان و بی توجهی شرکت های آمر...ادامه مطلب»

واکنش وزارت بهداشت و پلیس به تجویز غیر قانونی دارو در عطاری ها ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ سلامت
فروش داروهای قاچاق در عطاری ها و تجویز غیرقانونی برخی داروها که نیازمند تجویز پزشک است، کارکرد عطاری ها را زیر سئوال برده است. طب مدرن با داروهای شیم...ادامه مطلب»

روند نزولی فروش تبلت در جهان ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ اینترنت-آی.تی
کمپانی‌ها و مؤسسات پژوهشی مختلفی در سطح جهان بازار فروش وسایل فناورانه از جمله تبلت را رصد می‌کنند. آنها با توجه به وضع بازار و علائم و نشانه‌های موجو...ادامه مطلب»

«فلفل» ژاپنی ها آماده فروش در بازار شد ...
danakhabar.com ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ دانش
تحول در دنیای روباتهای انسان نما؛ «فلفل» ژاپنی ها آماده فروش در بازار شد «فلفل» نام جدیدترین روبات انسان نمای ساخت محققان ژاپنی است که پس از انجام مرا...ادامه مطلب»

جشنواره فیلم"کن"برندگانش را شناخت...
cinemakhabar.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ سرگرمی
کد خبر : 83868 زمان انتشار : 04 خرداد 1394 08:45:00 جشنواره فیلم"کن"برندگانش را شناخت شصت و هشتمین جشنواره فیلم کن برندگان خود را شناخت. به گزارش سین...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF