جستجو:کلیدواژه=سرمربی تیم ملی

علی دایی: قرار است به کادرفنی اورتون اضافه شوم/ کنار احمدی‌نژاد ننشستم...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
بعد از این که فعالیت فوتبالی‌ام تمام شد، فروشگاه تولیدی لباس ورزشی افتتاح کردم و بعد از آنهم تحریم‌ها علیه کشورمان بین المللی شد و نتوانستم کار خودم ر...ادامه مطلب»

علی دایی: انتخاب اسکوچیچ بی‌احترامی به مربیان ایرانی بود/ صلاحیتم رد ش...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
مربی‌ای که با آب و خاک این مملکت بزرگ شده، از اسکوچیچ کمتر فوتبال ایران را می‌شناسد؟ متاسفانه چند کارشناس را می‌آوردند و هرچه دوست دارند می‌گویند تا ا...ادامه مطلب»

ماجرای مهاجرت کیمیا علیزاده به هلند ...
mshrgh.ir ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
دارنده مدال برنز المپیک که در هلند حضور دارد هنوز برای حضور در المپیک با پرچم این کشور یا زیر پرچم فدراسیون جهانی به جمع بندی تصمیم قطعی نرسیده و در ح...ادامه مطلب»

شاهکار سهراب در عشق آباد با قهرمانی جهان و رکورد شکنی ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
وزنه برداری قهرمانی جهان - ترکمنستان شاهکار سهراب در عشق آباد با قهرمانی جهان و رکورد شکنی+فیلم سهراب مرادی برای دومین سال متوالی توانست قهرمان وزنه ...ادامه مطلب»

آمریکا حساب کی‌روش در سوئیس را مسدود کرد!...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
تحریم‌های آمریکا علیه ایران سرمربی تیم ملی را هم به دردسر انداخته است. به گزارش خبرورزشی، اتفاق عجیبی برای کارلوس کی‌روش افتاده است. حساب او در بانک س...ادامه مطلب»

کی‌روش: تفکر و طرح تاکتیکی کاملی برای بازی با مراکش دارم/ تحریم ما توس...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تحریم تیم ملی توسط کمپانی نایکی را جنایت علیه فوتبال دانست. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از خ...ادامه مطلب»

آدیداس: پیراهن ایران را نمی‌فروشیم، از فدراسیون فوتبال ایران بگیرید ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
در فاصله کمتر از ۱۰ روز تا زمان آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، طرفداران ایران، نمی‌توانند پیراهن‌های این تیم را پیدا کنند. در حالی که قرارداد فدراسیون فوت...ادامه مطلب»

لیست پر سر صدای کیروش و انتقادات هواداران فوتبال در ایران ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
کارلوس کیروش احتمالا یکی از خاص‌ترین مربیانی است که تا کنون به ایران آمده است. چه از نظر کارنامه، چه از نظر ویژگی‌های اخلاقی و البته چه از نظر تصمیمات...ادامه مطلب»

کی‌روش: در تیم ملی ایران رونالدوهای دیگری دارم ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است در تیمش ستاره‌هایی در اختیار دارد که باید از آن‌ها مراقبت کند. به گزارش ایسنا به نقل از سایت فیفا، تیم ملی فوتبا...ادامه مطلب»

استعفای کی روش مورد موافقت فدراسیون قرار نگرفت...
entekhab.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به انتقادات چند روز گذشته در اردوی دبی از سمت خود به صورت شفاهی استفعا داده است. به گزارش انتخاب،آ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF