جستجو:کلیدواژه=سوء قصد

دادگاهی در بلژیک اسدالله اسدی را به اتهام طرح عملیات تروریستی به بیست ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ اخبار
اسدالله اسدی (زادهٔ ۱۳۵۰ شمسی) دبیر سوم سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین، اتریش است. وی در ژوئیه ۲۰۱۸ در حالیکه در اتوبانی در ایالت بایرن آلمان در حال...ادامه مطلب»

چرا پناهجویان ایرانی به افغانستان درخواست پناهندگی می‌دهند؟ ...
farsi.euronews.com ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ فرهنگ
نام افغانستان در فهرست کشورهای مهاجرفرست جهان در بالاترین رده‌ها قرار دارد. با این حال افغانستان بدون داشتن قانونی برای پذیرش پناهجویان، خود پذیرای صد...ادامه مطلب»

کدام جرائم جرم سیاسی محسوب نمی‌شوند؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ اخبار
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزییات طرح جرم سیاسی، جرایمی که مصداق جرم سیاسی محسوب نمی‌شوند را تعیین کردند. به گزارش ایسنا، نمایندگان مج...ادامه مطلب»

آسباد ؛ نخستین ساختمان صنعتی تاریخ ...
tehran118.com ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ تاریخ
معماری امروز دنیا رویکردی فعال به بحث انرژی‌های تجدیدپذیر دارد. دامنه این بحث‌ها چند سالی است که به کشور ما هم کشیده شده و صحبت درباره استفاده از انرژ...ادامه مطلب»

ماجرای سوء قصد به احمدی نژاد ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۹ اخبار
خودروی محمود احمدی نژاد که ظاهرا با سوء قصد مواجه شده است، دچار شکستگی شیشه سمت راننده شده بود که محافظ وی در این خصوص توضیح داد. ماجرای سوء قصد به اح...ادامه مطلب»

آیت الله حاج شیخ قاسم اسلامی شهیدی که هیچ گاه قاتل او پیدا نشد ...
mashreghnews.ir ۱۳۵۸/۰۵/۱۸ تاریخ
از سالهای آغازین دهه 50، دغدغه های آن شهید، متوجه برون داد فکری و دینی جریان موسوم به روشنفکری دینی بود و در برابر آن به شدت موضعگیری می‌نمود. وی به ط...ادامه مطلب»

سوء قصد به جان "آيت‏اللَّه هاشمي رفسنجاني" توسط گروهك فرقان (1358 ش) ...
rasekhoon.net ۱۳۵۸/۰۳/۰۴ تاریخ
در عصر روز جمعه چهارم خرداد 1358، هنگامي كه حجت‏الاسلام والمسلمين هاشمي رفسنجاني از اعضاي اصلي شوراي انقلاب و افراد مؤثر نظام، در منزل بود، دو نفر به ...ادامه مطلب»

ترور نافرجام محمدرضا شاه پهلوی در کاخ مرمر ...
parseed.ir 10/04/1965 تاریخ
رضا شمس‌آبادی روز ۲۱ فروردین سال ۱۳۴۴ تصمیم گرفت محمدرضا شاه پهلوی را در کاخ مرمر، ترور کند. اما به علت تأخیر چند دقیقه‌ای شاه، نقشه وی عملی نشد؛ و اس...ادامه مطلب»

محاكمه "دكتر محمدمصدق" پس از كودتاي 28 مرداد توسط دولت نظامي (1332ش)...
rasekhoon.net 08/11/1953 تاریخ
محاكمه "دكتر محمدمصدق" پس از كودتای 28 مرداد توسط دولت نظامی (1332ش) یك روز پس از كودتای 28 مرداد 1332ش دكتر محمد مصدق، نخست وزیرِ بركنار شده، خود را ...ادامه مطلب»

سوء قصد ناموفق و یونیفورم خون‌آلود محمدرضا شاه پهلوی ...
balatarin.com 04/02/1949 تاریخ
پانزدهم بهمن‌ماه سال ۱۳۲۷ خورشیدی در دانشگاه تهران و مقابل ساختمان دانشکده حقوق، به سوی شاه که برای شرکت در مراسم پانزدهمین سالروز آغاز بنای دانشگاه ت...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF