جستجو:کلیدواژه=سپنتا

اگر ۱۶ سال قبل صدای طاق کسری را شنیده بودند... ...
isna.ir ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ تاریخ
شاید اگر ۱۶ سال و هشت ماه قبل که کارشناسان میراث فرهنگی سازمان وقت میراث برای بررسی ترک‌های ایجادشده در طاق کسری اعلام آمادگی کرده بودند، امکان حضور آ...ادامه مطلب»

می‌روید؟ با همه دم و دستگاه تان بروید! / رنگین دادفر سپنتا ...
payam-aftab.com ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ طبیعت
ایالات متحده را مردم افغانستان دعوت نکردند تا بیاید و به یک جنگ طولانی دامن بزند. این کشور به تاریخ یازدهم سپتامبر ۲۰۰۱ مورد حمله دست‌پروردگان خودش، ا...ادامه مطلب»

سپنتا نیکنام: هنگام بازگشتم به شورا، خانم همکارمان اشک می‌ریخت / نگویی...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ فرهنگ
سپنتا نیکنام درباره لحظه ورودش به شورای شهر یزد پس از رای مجمع تشخیص مصلحت گفت:ورود من به شورا یک حس دوگانه اشک‌ها و لبخند‌ها با خود به همراه داشت. فک...ادامه مطلب»

نماینده زرتشتی شورای شهر یزد: متاسفم از اين همه تنگ‌نظری...
aftabnews.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ سیاست
فرزند شهید پاک نژاد تهدیدکرد اگر اعتبارنامه عضو زرتشتی تصویب نشود استعفا می دهد... آفتاب‌‌نیوز : سپنتا نیکنام، عضو شورای شهر یزد در دوره چهارم و منت...ادامه مطلب»

«ارج» چگونه بنا نهاده شد؟/ داستان 3 برادری که ارج را «ارجمند» کردند ...
mashreghnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ تاریخ
داستان تاسیس و بالیدن «ارج»، کارخانه‌ای که به دست سه برادر «ارجمند» پایه‌گذاری شد، در کتاب «پنجاه کنشگر اقتصادی ایران» آمده است. به نوشته این کتاب، نا...ادامه مطلب»

سپندارمذ، روز گرامیداشت زنان در ایران باستان خجسته باد ...
facebook.com ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ فرهنگ
سپندارمذگان یکی‌ از جشن‌هایِ ایرانی که روز ۲۹ بهمن ماه برگزار میشود ، روز پاسداشت زن و زمین در این روز مردان، همسران خویش را بر تخت مینشاندند از آنها...ادامه مطلب»

ماهی قرمز بر سفره هفت سین، هم ایرانی است و هم فرهنگی ...
arw.ir ۱۳۹۳/۰۱/۱۳ فرهنگ
ماهی قرمز بر سفره هفت سین، هم ایرانی است و هم فرهنگی/ پاسخ دکتر سپنتا به یادداشت روزنامه قانون دیده بان حقوق حیوانات/شاهین سپنتا*: نوشتاری که در پی می...ادامه مطلب»

پایان تلخ و غم انگیز اولین هنرپشه زن ایرانی صدیقه (روح انگیز) سامی نژا...
cafetell.ir ۱۳۷۶/۰۲/۱۰ مردم
*** روح انگیز سامی نژاد *** خانم صدیقه (روح انگیز) سامی نژاد نخستین بازیگر زن ایرانی در سوم تیر ماه سال ١٢٩۵ در شهرستان بم زاده شد. ١٣ ساله بود كه به...ادامه مطلب»

اعدام چهار جوان قبل از ورود رئیس جمهور آمریکا ...
mashreghnews.ir ۱۳۵۱/۰۳/۰۴ تاریخ
کسانی که در چهارم خرداد اعدام شدند نوعاً دارای گرایش مذهبی و از چهره های نسل اول سازمان مجاهدين خلق بودند. به گزارش گروه تاریخ مشرق؛ روز 4 خرداد 1351 ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF