جستجو:کلیدواژه=وزارت کار

در پراید می‌خوابم چون خانه ندارم...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ فرهنگ
تعدادی از زوج‌ها که با افزایش کرایه خانه دیگر امکان اجاره واحد مسکونی در تهران را ندارند، وسایل خود را در کانیتنرهای اجاره‌ای در جنوب پایتخت گذاشته‌ا...ادامه مطلب»

ثبت نام وام کرونا+جزئیات...
afkarnews.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ اقتصاد
وام کرونا به ۴ میلیون نفر از اقشار آسیب پذیر مردم تعلق می گیرد. کرونا باعث به وجود آمدن مشکلات اقتصادی و معیشتی بسیاری برای افراد جامعه شده است و بسی...ادامه مطلب»

جزئیات افزایش حداقل حقوق...
55online.news ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ اقتصاد
نمایندگان کارفرمایی و دولت بدون جلب نظر کارگران، پرونده مزد ۹۹ را با ۲۱ درصد افزایش حداقل دستمزد بستند. جلسه مزدی امشب بعد از بیش از شش ساعت چانه زنی،...ادامه مطلب»

نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ایران "دو برابر بی‌سوادان" است ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ اقتصاد
یک مقام وزارت کار از نرخ دو برابری بیکاری در میان فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ایران به نسبت بی‌سوادان خبر داد. به گفته این مقام مسئول، "دست‌کم ۷۰ درصد" مش...ادامه مطلب»

وزارت کار: تمام کارگران بازداشت شده هپکو آزاد شدند ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ اخبار
مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، از آزادی تمام کارگران بازداشت شده هپکو خبر داد. به گزارش ایلنا، کریم یاوری درباره آخرین وضعیت آزادی کارگران ه...ادامه مطلب»

کاهش 80 درصدی قدرت خرید کارگران ...
asriran.com ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ اقتصاد
دبیر خانه کارگر تشکیلات ساوه و زرندیه گفت: با کاهش ارزش ریالی حقوق و دستمزد، قدرت خرید جامعه کارگری تا 80 درصد کاهش یافته است. داود میرزایی در گفت‌وگو...ادامه مطلب»

دارایی بازنشستگان با قرارداد بوئینگ بیشتر شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ اخبار
امضای قرارداد خرید ۶۰ فروند هواپیمای بوئینگ، واگذاری۵۰۰۰ دستگاه خودرو به مددجویان کمیته امداد، ساماندهی بیمه اجتماعی قالیبافان و عضویت ایران در هیات م...ادامه مطلب»

همه چیز در مورد معافیت‌ بیمه ...
news.bidbarg.com ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ فرهنگ
در این نوشتار سعی می‌کنیم به برخی از این معافیت‌ بیمه و همچنین مواردی که دولت متعهد به پرداخت تمام یا بخشی از حق‌بیمه کارفرمایان شده، اشاره کنیم: معاف...ادامه مطلب»

رایزنی وزیر کار با همتای اندونزیایی در بالی همکاری ایران و اندونزی در...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ اخبار
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه در جزیره 'بالی' اندونزی با 'حنیف ذاکری' وزیر کار این کشور جنوب شرق آسیا دیدار و برای توسعه...ادامه مطلب»

حق‌ مسکن کارگران دو برابر شد/ورود حق مسکن ۴۰هزار تومانی به فیش‌ها...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ اخبار
سرانجام با گذشت حدود یکسال و نیم از مصوبه شورای عالی کار مبنی بر تغییر حق مسکن کارگران از ۲۰ به ۴۰ هزار تومان، با مصوبه امروز دولت رسما این افزایش از ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF